واکنش به خبر حجاب دانش آموز المپیادی
۳۳۸۸۸۳
۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۱
۲۵۳۸۰
معاون رسانه مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: معرفی نکردن یک دانش آموزبه المپیاد به دلیل داشتن حجاب به هیچ وجه صحت ندارد.
خبرگزاری ایسنا: معاون رسانه مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: معرفی نکردن یک دانش آموزبه المپیاد به دلیل داشتن حجاب به هیچ وجه صحت ندارد.

رسول پاپایی افزود: درپي انتشار خبري مبني بر عدم معرفي دانش اموز برتر المپياد شيمي به مسابقات به دليل داشتن پوشش حجاب، براساس بررسی ها وگزارش همکارانمان در مرکز حراست، دانش آموز مورد اشاره از آموزش و پرورش شهرستان ری است که درالمپیاد آزمایشگاهی شیمی درسطح استان رتبه اول را کسب نموده و در 8 خردادماه جاری به مسابقات کشوری در قزوین معرفی شده است.

معاون رسانه مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: از آنجا که این دانش آموز از حجاب چادر و پوشیه برخوردار بوده توصیه شده بود که برای رعایت دستورالعمل ایمنی آزمایشگاهی از روپوش سفید در آزمایشگاه استفاده کند که وی ازاین کار امتناع نموده بود.

لذا مسئولین برگزاری استان شرایط آزمایشگاهی مسابقات را برای وی به گونه ای آماده نمودند تا باپوشش موردنظردر مسابقات شرکت نمایدو مسایل ایمنی هم برای ایشان رعایت گردد.

وی گفت: خبر عدم معرفی دانش آموز نادرست و فاقد اعتبار و صحت بوده و بر خلاف آنچه درفضای مجازی منتشر شده فقط رعایت دستورالعمل وپیشگیری ازآسیب های احتمالی مورد نظربوده است.
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:30 - 1395/03/21
خوب با مانتو. و مغنه برن امتحان مشکلی نداره حجابشون هم رعایت میشه
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1395/03/21
امیدوارم این خبر دروغ باشه.
Iran, Islamic Republic of
23:13 - 1395/03/21
چرت وپرت این شد دلیل رد خبر دروغ.
Iran, Islamic Republic of
01:46 - 1395/03/22
بابا تو دیگ کی هستی خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
01:58 - 1395/03/22
دلیل نداره بخاطر شرکت در المپیاد چادرش رو برداره یا مانع بشن
همینجوری که هست باید بپذیرند ...باید افرین گفت به این دختر .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج