آنچلوتی: زلاتان بهترین 34ساله تاریخ است
۳۴۱۸۶۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۳
۱۸۱۷۷ 
کارلو آنچلوتی که سابقه کار کردن با زلاتان در پاری سن ژرمن را دارد، به تمجید از ستاره 34 ساله سوئدی پرداخت.
ورزش سه: کارلو آنچلوتی که سابقه کار کردن با زلاتان در پاری سن ژرمن را دارد، به تمجید از ستاره 34 ساله سوئدی پرداخت.

زلاتان پس از جدایی از پاری سن ژرمن هنوز مقصد بعدی خود را مشخص نکرده است هرچند که بسیاری از منابع معتبر، از منچستریونایتد به عنوان تیم بعدی او نام می برند. برخی نیز مخالف پیوستن زلاتان به یونایتد هستند چراکه او را در 34 سالگی، مناسب بازی در تیم بزرگی چون یونایتد نمی دانند.

آنچلوتی در همین رابطه و در ستون هفتگی اش در روزنامه تلگراف نوشت:" نکته جالب درباره زلاتان این است که او بازیکنی است که همیشه می خواهد پیشرفت کند. شنیده ام که می گویند در بعضی بازی ها این طور به نظر می رسد که او تلاشی نمی کند. به من اعتماد کنید، این انسان تا آخرین پاس در آخرین دقیقه جلسه تمرینی هم می جنگد و تلاش می کند تا گلی بزند که تیم 8 نفره هم برنده شود.

ایبرا خوب می داند باید خودش را برای لحظلات بزرگ آماده کند. او می تواند در فضاهای خیلی کوچک بازی کند و فیزیکش می گوید که حتی می تواند در کارهای دفاعی هم حاضر شود. می دانم که 34 سال سن دارد، اما هرکسی که تا به حال از نزدیک با فوتبالیست ها کار کرده و چند نکته درباره استفامت بدنی می داند می فهمد که ایبرا مانند دیگر بازیکنان 34 ساله نیست. وقتی می گوید بهتر شده است، واقعا همین طور است. او مطمئنا بهتر از هر فوتبالیست 34 ساله تاریخ فوتبال است که من می شناسم."
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج