کایاکی که صندوق چرخدار میشود
۳۴۸۵۳۶
۱۳ تير ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۵
۴۹۵۸ 
کمپانی Oru به دلیل خط تولید کایاک های تاشونده ی خود مشهور است، قایق هایی که قابلیت تا شدن داشته و به این ترتیب حمل ونقل و نگهداری را بسیار ساده تر می نماید.
وبسایت topinearth - جمیله محمدی چراتی: کمپانی Oru به دلیل خط تولید کایاک های تاشونده ی خود مشهور است، قایق هایی که قابلیت تا شدن داشته و به این ترتیب حمل ونقل و نگهداری را بسیار ساده تر می نماید. اما شاید همیشه نخواهید تنهایی قایق رانی کنید. قایق Onak طراحی بلژیکی از همان فرمول مشابه Oru پیروی کرده اما دارای فضایی برای سه نفر است.

کایاکی که صندوق چرخدار میشود!

کایاک ها و قایق های سبک زیادی وجود دارند که چندان شبیه به Oru نیستند. اما Onak دارای ظاهر مشابه و عملکرد یکسان با طراحی تاشونده ی خود است.

کایاکی که صندوق چرخدار میشود!

طراحی Onak در حالت پیش از باز شدن به صورت یک صندوق غلتان 120x40x25 سانتی متری است که به کاربر امکان کشیدن آن به سمت آب را بر روی چرخ می دهد. این قایق با وزن 17 کیلوگرم، به اندازه ی کافی سبک است تا کشیده و حمل شود.

کایاکی که صندوق چرخدار میشود!

کایاکی که صندوق چرخدار میشود!

با فرض وجود سطح مسطح و صاف بین مکانی که ایستاده اید و ساحل، چنین طراحی ساده تر از طراحی کوله پشتی یا کیف دوشی می باشد. همچنین کشیدن یک صندوق در میان جاده ها راحت تر است. در کنار این ویژگی ها، اندازه ی مناسب این طراحی را نیز در نظر بگیرید و به این ترتیب Onak یک آپشن فوق العاده به شمار می رود.

کایاکی که صندوق چرخدار میشود!

بدنه ی Onak از کامپوزیت سفارشی پلی پروپیلین ساخته شده است. طبق ادعای کمپانی سازنده، این ساختار کامپوزیتی ده برابر مستحکم تر از پلی پروپیلین استاندارد است. طراحی بدنه با پوشش PET که موجب ارتقای استحکام در عین کاهش کشش روی آب می شود، تکمیل شده است. بر روی آب، Onak دارای ابعاد 465 سانتیمتر طول و 85 سانتیمتر عرض بوده و می تواند 200 کیلوگرم را حمل کند که باید برای دو فرد بالغ و یک کودک و مقدار محموله کافی باشد.

کایاکی که صندوق چرخدار میشود!

در حین بسته شدن، بدنه به صورت مسطح شده و سپس هر دو انتها به سمت مرکز تا می شوند که دو محفظه ی باریک را ایجاد می نمایند که این محفظه ها سایر اجزا را حفظ می کنند. چرخ ها در پایین، یک درب در بالا و تمامی اجزا در یک بسته ی چرخ دار بی نقص قرار می گیرند.

Onak در نمایشگاه OutDoor Friedrichshafen که از سیزدهم جولای آغاز به کار خواهد کرد، به نمایش گذاشته می شود.

کایاکی که صندوق چرخدار میشود!
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج