آیا بنز برند جدید تأسیس می‌کند؟
۳۴۸۹۰۲
۱۴ تير ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۳
۸۲۱۵ 
شرکت معظم مرسدس بنز می‌رود تا با تأسیس یک زیرشاخه جدید، به گروه محصولات خود شاخ و برگ بیشتر و متنوع‌تری بدهد.
پدال: شرکت معظم مرسدس بنز می‌رود تا با تأسیس یک زیرشاخه جدید، به گروه محصولات خود شاخ و برگ بیشتر و متنوع‌تری بدهد. این زیرشاخه جدید که چیز در مایه‌های گروه”i” بی‌ام‌و است، برای طراحی و ساخت محصولات الکتریکی و خودران آماده و تجهیز شده و برمبنای آنچه مجله آلمانی "هاندلس‌بلات” که یک نشریه حوزه کسب و کار است، اعلام کرده تا سپتامبر راه‌اندازی، و از نخستین مدل آن در نمایشگاه خودرو پاریس رونمایی می‌گردد. اولاً کالینیوس مدیر فروش و بازاریابی شرکت مرسدس‌بنز دراین‌باره گفته: این برند جدید قرار است رقیبی برای محصولات گروه i شرکت بی‌ام‌و باشد.

آیا بنز برند جدید تأسیس می‌کند؟

مرسدس بنز در این راستا و تا پایان سال قرار را بر ارائه یک مدل فاقد آلایندگی از روی مرسدس B کلاس، دو مدل الکتریکی از روی محصولات برند اسمارت و همچنین ارائه یک اس‌یووی متوسط الکتریکی با الهام از مدل GLC برای ابتدای سال آینده گذاشته و اعلام نموده تا سال 2020 نیز 4 مدل دیگر از این گروه را که مجهز به فنّاوری پیشرانه‌های تمام الکتریکی است به بازارهای جهانی معرفی نماید. دامنه حرکتی محصولات تمام الکتریکی شرکت مرسدس بنز 325 مایل در نظر گرفته شده و برخلاف بی‌ام‌و که گروه i را در کارخانه‌های مجزا تولید می‌کند، محصولات برند جدید مرسدس بنز در تأسیساتی مشترک تولید خواهند شد.

آیا بنز برند جدید تأسیس می‌کند؟

آیا بنز برند جدید تأسیس می‌کند؟

آیا بنز برند جدید تأسیس می‌کند؟

اولاً کالینیوس اعلام نموده مرسدس بنز تا پایان سال آینده نسل جدید خودروی سلول سوختی خود را که هیچ‌گونه آلایندگی‌ای ندارند، با استفاده از مدل GLC تولید و ارائه خواهد نمود.

آیا بنز برند جدید تأسیس می‌کند؟

قرار است هیئت‌مدیره دایملر تا 20 جولای برای انتخاب نام این برند جدید تصمیم‌گیری نمایند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج