انتقاد از وضعیت مزار حسین منزوی
۳۵۱۹۴۱
۲۱ تير ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۳
۷۰۴۹ 
تعدادی از شاعران با انتقاد از وضعیت مزار حسین منزوی گفتند، این وضعیت شایسته شاعر نامداری چون منزوی نیست و گویا اراده‌ای وجود دارد که مزار او این‌گونه بماند و به آن رسیدگی نشود.
خبرگزاری ایسنا: تعدادی از شاعران با انتقاد از وضعیت مزار حسین منزوی گفتند، این وضعیت شایسته شاعر نامداری چون منزوی نیست و گویا اراده‌ای وجود دارد که مزار او این‌گونه بماند و به آن رسیدگی نشود.

انتقاد از وضعیت مزار حسین منزوی

شاعران حاضر در «چهارهمین مهرواره شعر و داستان جوان سوره» که از سوی حوزه هنری در زنجان در حال برگزاری است به مزار حسین منزوی رفتند و یاد این شاعر فقید را گرامی داشتند.

این شاعران  پس از خواندن فاتحه، تعدای از غزل‌های منزوی را خواندند.

غلامرضا طریقی در سخنانی گفت: نسل دهه 60 برای حسین منزوی یک اتفاق ویژه بود چون با وجود جو تبلیغاتی سنگینی که علیه این شاعر وجود داشت توانستند شعر او را درک و از او حمایت کنند.

این شاعر افزود: به نظر من خونسردی منزوی به این خاطر بود که نسل دهه 60 شعر و اندیشه او را درک کردند.

همچنین اسماعیل اراضی از کنگره غزل در شهر رشت خاطره تعریف کرد و گفت: منزوی در آن کنگره تنها کسی بود که جرات کرد از سیمین بهبهانی یاد و تجلیل کند.

انتقاد از وضعیت مزار حسین منزوی

انتقاد از وضعیت مزار حسین منزوی
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
-
09:46 - 1395/04/22
اون شاعر که روحش شاد باشه نیازی به قبر تجملی ندارد ...اصولاکسی پس از مرگش برنمیگرده به عقب نگاه کنه ببینه چی هست چی نیست ...همین که نان نیک بگذاره کافی است ....ما تا کی مرده پرستی داریم ؟!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج