آغاز به کار دبیرخانه جشن سینمای ایران
۳۵۴۰۳۸
۲۶ تير ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۸
۵۵۲۶
با استقرار کمال تبریزی دبیر هجدهمین جشن بزرگ سینمای ایران و شکل گیری تیم اجرایی این رویداد مهم سینمایی به مدیریت بیژن میرباقری ، فعالیت دبیرخانه دائمی جشن خانه سینما آغاز شد .
روزنامه بانی فیلم: با استقرار کمال تبریزی دبیر هجدهمین جشن بزرگ سینمای ایران و شکل گیری تیم اجرایی این رویداد مهم سینمایی به مدیریت بیژن میرباقری ، فعالیت دبیرخانه دائمی جشن خانه سینما آغاز شد .

آغاز به کار دبیرخانه هجدهمین جشن بزرگ سینمای ایران

به گزارش رسیده،در هجدهمین دوره این رویداد بزرگ سینمای ایران ارزیابی آثار تولید شده و به نمایش درآمده در یک سال اخیر ، برخلاف دوره های پیشین به شکلی متفاوت و تعداد بیشتری از افراد در دو مرحله صورت خواهد گرفت که  در مرحله اول انتخاب فیلم ها و در مرحله بعد نامزدها و برگزیدگان معرفی خواهند شد  .

دبیرخانه جشن خانه سینما از کلیه صاحبان آثار سینمایی ( داستانی و تجربی ) – کوتاه ، مستند و انیمیشن دعوت می کند برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از چگونگی حضور تولیدات خود  در این دوره از جشن به سایت خانه سینما : www.khanehcinema.ir  مراجعه و حداکثر آثار خود به همراه مدارک لازم   تا تاریخ پنجم مرداد ماه به دبیرخانه جشن خانه سینما ( خیابان بهارجنوبی – کوچه سمنان – شماره 29 ارسال کنند .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج