جشن خانه سینما در عمارت مسعودیه
۳۵۶۴۷۰
۳۰ تير ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۶
۳۰۵۶
بیژن میرباقری با اعلام اینکه بزودی در رابطه با جشن خالنه سینما با مدیرعامل خانه سینما جلسه خواهیم گذاشت از مکان برگزاری این جشن سخن به میان آورد.
خبرگزاری برنا: بیژن میرباقری با اعلام اینکه بزودی در رابطه با جشن خالنه سینما با مدیرعامل خانه سینما جلسه خواهیم گذاشت از مکان برگزاری این جشن سخن به میان آورد.

جشن خانه سینما در عمارت مسعودیه برگزار می ‌شود

بیژن میرباقری مدیر اجرایی هجدهمین جشن خانه سینما در پاسخ به اینکه چه تغییراتی در این جشن خواهیم بود، اظهار داشت: بزودی جلسه‌ تعیین سیاستگذاری های جشن با مدیرعامل جدید خانه سینما تشکیل خواهد یافت و پس از آن می توانیم بهتر در رابطه با نحوه برگزاری این جشن صحبت کنیم.

وی در رابطه با مکان اجرایی هجدهمین جشن خانه سینما، خاطرنشان ساخت: سال گذشته این جشن در عمارت مسعودیه برگزار شد و امسال هم به احتمال قوی این اتفاق مجددا تکرار خواهد شد،  هر چند که نمی‌توانم این مسئله را قطعی اعلام کنم.

بیژن میرباقری امسال با فیلم سینمایی "ربوده شده" در سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم جهانی فجر حضور یافت که در این اثر نیکی کریمی و روزبه نعمت الهی جریان روایی این اثر را به سمت جلو هدایت خواهند کرد.

نیکی کریمی، روزبه بمانی، سروش صحت، مارال فرجاد، پگاه خسروی، حامدجوادی، کامران ملکی، پرویزآبنار، امیرعلیان، سعیدبهروزی، فراز نسیبی، محمدعسگری، جلال جلالی، حسین پهلوان زاده، غزاله معتمد، پروانه شهشهانی، محسن ملکی، سیدداود مرتضوی، هوشنگ رادی پور، محمدمین باشی، فرزانه قاسمی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج