افزودن ویژگی‌ جدید به بازی پوکمون
۳۵۹۲۹۲
۰۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۰
۴۸۱۷ 
توسعه‌دهندگان بازی پوکمون گو که با هیجان افزایش باورنکردنی تعداد کاربران را در جهان نظاره می‌کنند، به‌سرعت درحال‌توسعه بازی با ویژگی‌های جدید هستند.
خبر آنلاین: توسعه‌دهندگان بازی پوکمون گو که با هیجان افزایش باورنکردنی تعداد کاربران را در جهان نظاره می‌کنند، به‌سرعت درحال‌توسعه بازی با ویژگی‌های جدید هستند.

  افزودن ویژگی‌ جدید پُوکِ سنتر و توسعه پُوکِ استاپ به بازی موبایلی پُوکِمون گو

مخلوقات جدید به‌زودی به بازی افزوده‌شده و همچنین به‌صورت رندوم پوکمون ها در ایستگاه‌های تعریف‌شده افزوده می‌شوند تا بازی برای کاربران مهیج‌تر شود.

«هنکه» مدیر نیان تیک می‌گوید به‌زودی نسل دوم بازی روی سرورهای اصلی نصب می‌شود و آنچه تاکنون وجود نداشته، یعنی پُوکِ سنتر به گیم اضافه می‌شود.

وی قول داد مشکلات سرور حل می‌شود و درعین‌حال از ایده‌های جدید برای افزودن به گیم توسط علاقه‌مندان استقبال کرد که به گفته وی می‌تواند سالها ادامه داشته باشد.

در بازی پوکمون گو، پروفسور ویلو یا دکتر ویلو/Dr Willow سه دستیار دارد که وظیفه جستجو از طریق راههای مختلف برای یافتن پوکمون ها رادارند که اینک تبدیل به لیدرهای پوکمون شده و به ترتیب زیر دو نفر خانم و یک نفر مرد هستند:

 افزودن ویژگی‌ جدید پُوکِ سنتر و توسعه پُوکِ استاپ به بازی موبایلی پُوکِمون گو

اسپارک وظیفه دارد تا برای یافتن تخم‌های پوکمون به مکان‌های تعریف‌شده برود و بالانچ وظیفه تکامل پوکمون ها را بر عهده داشته و کاندلا نیز وظیفه قوی سازی پوکمون ها را بر عهده دارد.

ازآنجایی‌که این بازی در مرحله توسعه قرار دارد، لذا هرروز شاهد ظهور ویژگی‌های جدید در آن هستیم. واقعیت این است که توسعه‌دهندگان نیز خود را در مرحله آزمون‌وخطا قرار داده و کاربران نیز دنبال آنها روان شده‌اند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج