مرگ مردی در تصادف با کامیون حامل بار آجر
۳۶۳۰۲۹
۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۷
۱۱۹۹۰ 
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ مردی میانسال در پی تصادف با کامیون حامل بار آجر خبر داد.
خبرگزاری مهر:‌ سید جلال ملکی در گفتگویی درباره این حادثه گفت:‌ در ساعت ۱۶:۱۲ امروز یک مورد حادثه رانندگی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه واقع درمسیر شرق به غرب جاده خاوران بعد از شهرک عباس آباد اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل، اظهار کرد:‌ پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشخص شد که یک دستگاه کامیونت حامل بار آجر سفالی در حال حرکت در مسیر بوده که ناگهان با مردی میانسال که در حال عبور از عرض خیابان بود برخورد کرده است.

ملکی با بیان اینکه شدت حادثه به حدی بود که این مرد در زیر کامیون گرفتار شده‌ بود ، گفت:‌عوامل آتش‌نشانی این مرد ۵۳ ساله را از زیر کامیون خارج کرده و در حالی در نقاط مختلف بدنش آثار شکستگی و جراحت وجود داشت به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند که پس از بررسی علائم حیاتی مرگ وی به دلیل شدت جراحات وارده در همان دقایق اولیه تایید و اعلام شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت " عوامل آتش‌نشانی محل را به عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی تحویل دادند تا کارشناسان پلیس علت حادثه را بررسی کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج