اسپانیا در تهران نشست اقتصادی برگزار می‌کند
۳۶۵۶۵۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۰
۶۶۳۱ 
اتاق بازرگانی اسپانیا اعلام کرد: یک نشست اقتصادی برای شرکت‌های بزرگ این کشور در روزهای 18 و 19 اکتبر (27 و 28 مهر) در تهران برگزار خواهد کرد.
خبرگزاری ایرنا: اتاق بازرگانی اسپانیا اعلام کرد: یک نشست اقتصادی برای شرکت‌های بزرگ این کشور در روزهای 18 و 19 اکتبر (27 و 28 مهر) در تهران برگزار خواهد کرد. دربیانیه اتاق بازرگانی اسپانیا آمده است: هدف از این نشست استفاده از فرصت‌های کسب‌و‌کار بالقوه ایجاد شده پس از لغو تحریم‌های اقتصادی و مالی‌ علیه ایران است.
 
شرکت‌های کوچک، متوسط و بزرگ اسپانیایی برای این نشست که در آن علاوه بر زیرساخت‌ها و خودروسازی به بخش‌های انرژی، مواد غذایی، پتروشیمی و بانکی اولویت داده خواهد شد، فراخوان داده می‌شود. «آلفردو بونت» مدیر بین‌المللی اتاق بازرگانی اسپانیا نیازهای نوسازی اقتصادی ایران را با بخش‌هایی‌ که در آن، شرکت‌های اسپانیایی در صدر جهانی‌ قرار دارند، برجسته کرد وگفت: به‌طور مثال ایران نیاز به بازسازی صنعت نفت و گاز و پتروشیمی خود دارد.
 
از سوی دیگر، وی تاکید کرد که نیازهای سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌ها و تجهیزات باعث ایجاد فرصت‌های بزرگ برای شرکت‌های اسپانیایی خواهند شد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1395/05/17
درزمان احمدی نژاد هم کشوردوست وهمسایه گواتمالا هم درایران نشست اقتصادی برگزارمیکرد!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج