فروش بلیت 15 هزار تومانی تخلف است
۳۷۹۷۱۷
۱۰ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰
۱۶۴۶ 
رییس انجمن سینماداران:
در حالی که شورای صنفی نمایش اعلام کرده بود قیمت بلیت فیلم «فروشنده» به حالت عادی بر می‌گردد، برخی سینماها همچنان به پیش فروش بلیت‌های این فیلم برای آخر هفته به قیمت 15 هزار تومان اقدام می‌کنند.
وب‌سایت آی سینما: در حالی که شورای صنفی نمایش اعلام کرده بود قیمت بلیت فیلم «فروشنده» به حالت عادی بر می‌گردد، برخی سینماها همچنان به پیش فروش بلیت‌های این فیلم برای آخر هفته به قیمت 15 هزار تومان اقدام می‌کنند. محمد قاصد اشرفی رییس انجمن سینماداران به ما می‌گوید که هیچ سینمایی حق ندارد از فردا چهارشنبه بلیت گران‌تر از 10 هزار تومان به مشتریان بفروشد.

فروش بلیت 15 هزار تومانی از روز چهارشنبه تخلف است

محمد قاصد اشرفی رییس انجمن سینماداران درباره افزایش قیمت بلیت‌های فیلم «فروشنده» به ما می‌گوید:« به دلیل زمان زیاد و کیفیت «فروشنده» قرار بود بیلت‌های این فیلم با افزایش قیمت مواجه شود، ولی در جلسه روز دوشنبه شورای صنفی نمایش، شورا با این موضوع مخالفت کرد و گفت که افزایش قیمت بلیت مستلزم مجوز ارشاد است. بررسی موضوع افزایش قیمت بلیت به هفته آینده موکول شد و تصمیم بر این شد که با موافقت سینماداران و صاحبان فیلم، مجوز افزایش قیمت بلیت صادر شود. الان سینمادارن در حال پیش فروش این فیلم هستند، اما از روز چهارشنبه هیچ سینمایی حق ندارد که بلیت‌های خود را با قیمت بیش از 10 هزار تومان به مشتریان خود ارائه کند و اگر این اتفاق بیافتد، سینمادار قطعا تخلف کرده و متخلف شناخته خواهد شد.»

به نظر می‌رسد برخی سینماداران که می‌دانند از فردا چهارشنبه باید قیمت بلیت فیلم «فروشنده» را به حالت قبل بازگردانند، از آخرین ساعت‌های پیش‌فروش بلیت استفاده کرده‌اند تا با قیمت بیشتر سانس‌های آخر هفته را پیش‌فروش کنند.

قاصد اشرفی همچنین در مورد صندلی‌های سیاری که در برخی از سالن‌ها به دلیل پر شدن ظرفیت به مخاطبان ارائه می‌شود، نیز گفت: «این موضوع اصلا صحت ندارد که بلیت‌های صندلی‌های دستی به صاحبان فیلم برگرداننده نمی‌شود. برای این صندلی ها بلیت صادر می‌شود و به طور مکانیزه در سیستم ثبت می‌شود و اصلا این موضوع منطقی نیست که بگوییم که پول این بلیت‌ها تنها به جیب سینمادار می‌رود. به طور کل فروش بلیت برای صندلی‌های دستی تخلف است، اما  ممکن است در برخی از موارد اشتباهاتی به وجود بیاید و به دلیل مکانیزه بودن سیستم‌ها، بلیت یک صندلی به دونفر فروخته شود، در آن زمان دیگر سینمادار چاره‌ای ندارد جز این‌که با رضایت مخاطب به مشتری‌های خود صندلی‌ دستی ارائه کند. اما در کل ارائه صندلی‌های دستی جزو سیاست‌های ما نیست.»
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Sweden
12:31 - 1395/06/10
چکار دارید چرا دخالت میکنید برید قیمت مرغ رو کنترل کنید حقوقها نجومی رو......آخه سینما اگر هم گران باشد کسی نمیرود و مشگلی هم ما نداریم
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1395/06/11
بابا این فیلمها اصلا ارزشی ندارن من خودم 2تا فیلمو رفتم دیدم خداییش اگر 2ساعت میخوابیدم تو خونه بهتر بود.فقط باید دانلود کرد مفتی.اونم حیف پول اینترنت.
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1395/06/13
ا چقدر دیگه پول سینما رو گرون میکنید اون از پول سی دی که شده 5 تومان اینم از پول سینما که شده 10 تومان و15 تومان واقعا که
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج