برخورد جدی با ناهنجاری اخلاقی در سواحل دریا
۳۸۸۷۸۱
۲۶ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۲:۱۴
۳۱۶۸ 
فرمانده انتظامی استان مازندران گفت: با ناهنجاری ها دریا، حنگل ها و مراکز تفرجگاهی شمال کشور برخورد می شود.
خبرگزاری میزان: فرمانده انتظامی استان مازندران گفت: با ناهنجاری ها دریا، حنگل ها و مراکز تفرجگاهی شمال کشور برخورد می شود.
 
سردار سید محمود میرفیضی در جمع فرماندهان و مسئولان انتظامی استان در "فریدونکنار"،با تاکید بر ضرورت تشدید طرح های انتظامی و ترافیکی در سواحل دریا، تفرجگاه ها و محورهای مواصلاتی و برخورد جدی با ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی گفت: با توجه افزایش حجم بالای سفرهای تابستانی در روزهای پایانی شهریورماه،این طرح ها با هدف برقراری نظم و امنیت عمومی، برخورد با ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی در سواحل دریا و تفرجگاه ها و روان سازی ترافیک و تسهیل در عبور و مررو خودروها در محورهای مواصلاتی استان و برخورد با تخلفات راهنمایی و رانندگی به مرحله اجرا در خواهد آمد.
 
فرمانده انتظامی مازندران گفت: آگاهسازی عمومی و اطلاع رسانی به شهروندان و مسافران از مبادی ورودی شهرها و نصب بنرهای تبلیغاتی و هشداری در مبادی ورودی با مضامین هشداری و آموزشی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
 
سردار میر فیضی با بیان اینکه اولویت پلیس در طرح های سالم سازی دریا برقراری نظم و امنیت ترافیکی و برخورد با ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی است، افزود: این طرح ها در چهار محور امنیت اخلاقی، مقابله با سرقت، مبارزه با تهیه و توزیع کنندگان موادمخدر و موضوع ترافیک است که از همه ظرفیت ها و توانمندی ها استفاده خواهد شد.

وی تشدید طرح های امنیت اجتماعی و اخلاقی را موجب بالارفتن ضریب امنیت در سطح استان دانست و افزود: مهمترین ماموریت فرماندهان انتظامی شهرستان ها کنترل و مهار جرایم و بهبود عملکرد است.  
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1395/06/28
اولین نفری بودم که برای این خبر نظر دادم

چاپ نشد متاسفانه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج