شبی که غم فراموش شد
۳۸۹۳۹۴
۲۷ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۰
۳۰۷۰ 
آخرین کنسرت سینا حجازی تا پایان پائیز در تهران؛
خواننده آلبوم «رویا» در حالی آخرین کنسرت خود را پیش از ایام محرم و صفر در تهران روی صحنه برد که بار دیگر حاضرین در سالن شاهد اجرایی جالب و طنزهای کلامی این خواننده بودند.
وب‌سایت موسیقی ما: سینا حجازی بار دیگر در تهران و سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه رفت و همچون کنسرت‌های قبلی اش با قطعه «بادبادک» اجرای زنده اش را شروع کرد.

حجازی در همان ابتدای برنامه اش رو به حاضرین در سالن گفت: «آنقدر در دنیا غم هست که اگر بخواهیم به آن‌ها فکر کنیم تمام می‌شویم. امشب قرار است در این دو ساعت کنسرت از همۀ ناراحتی‌ها خلاص باشیم و غمی نباشد.» این خواننده همچنین ادامه داد: «خوانندگی نوعی خودکشی است. این را با تمام وجودم می گویم. اگر کسانی که دوستشان داری، دوستت نداشته باشند کارت تمام است. ولی من همیشه با این تصور که همه شما را دوست دارم، روی صحنه می آیم و حضورتان برای من خیلی محترم است.»

خودتی، تیک تیک، هارمونی، لیلی، ستارهف ماما، رفیق، تهران، نشدیم، آی دل و... از جمله قطعاتی بودند که این خواننده در کنسرتش اجرا کرد و دراواسط برنامه رو به حاضرین گفت: «اصلاً در همین لحظه تصمیم گرفتم رپرتوار برنامه را بترکانیم و هر قطعه ای که می خواهید را من بخوانم...» این خواننده نیز به درخواست دوستدارانش، قطعاتی را اجرا کرد.

مهدى يراحى، سروش صحت، فرهاد اصلانى، پرستو صالحى و فريبا آهنگ مهمانان ویژه سینا حجازی در این کنسرت بودند. اعضای ارکستر سینا حجازی در این کنسرت که رهبری آنرا داریوش بیژنی بر عهده داشت را بابک صفرنژاد (ساز دهنی)، شروین شهبازی (گیتار آکوستیک)، سعید شیخ امیری (گیتار)، سینا پرتوی (درامز)، آرش احمدی (گیتار الکتریک)، نیما بهزاد (گیتار بیس)، سعید خیرخواه (کیبورد)، ایمان قیاسی وامین قیاسی (پرکاشن)، علی ضرابی (ترومپت)، بنیامین بیانی (ساکسوفون تنور)، سپهر عباسی (ترومبون) و مهرداد مهری (آکاردئون) شامل می‌شدند و نسترن نفریه، هامون هاشمی و رضا فکری نیز اعضای گروه کر بودند.

این کنسرت به همت شرکت «آوای دوران» به مدیریت خانم کاویانی و تهیه کنندگی «رسول ترابی» برگزار شد.

در ادامه عکس‌های «سید علیرضا حق‌شناس» از این کنسرت را ببینید.

 شبی که غم فراموش شد
 
شبی که غم فراموش شد 
 
شبی که غم فراموش شد 
 
شبی که غم فراموش شد 
 
شبی که غم فراموش شد 
 
شبی که غم فراموش شد 
 
شبی که غم فراموش شد 
 
شبی که غم فراموش شد 
 
شبی که غم فراموش شد 
 
شبی که غم فراموش شد   
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج