آنچلوتی: پپ کار من را خیلی ساده کرد
۴۰۲۸۶۶
۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۸
۱۰۹۸ 
مربی کنونی بایرن‌مونیخ ضمن تمجید از مربی سابق باوارایی‌ها اظهار داشت: بازیکنان خیلی از تاکتیک‌ها را یاد گرفته که این مسئله کار من را ساده می‌کند.
خبرگزاری فارس: مربی کنونی بایرن‌ مونیخ ضمن تمجید از مربی سابق باوارایی‌ها اظهار داشت: بازیکنان خیلی از تاکتیک‌ها را یاد گرفته که این مسئله کار من را ساده می‌کند.
 
کارلو آنچلوتی که تابستان امسال پس از ترک گواردیولا مربی قهرمان بوندس لیگا شد از تاکتیک‌های مربی پیشین تمجید کرد و گفت: خیلی ساده است که جایگزین پپ شوی. بایرن زیر نظر این مربی پیشرفت زیادی کرده بود و ساختار و شرایط بسیار خوبی داشت.

منتقدین تیم کارلتو را نسبت به تیم پپ با آزادی بیشتر می‌خوانند و معتقدند که بازیکنان بایرن آزادی بیشتری برای نشان دادن توانایی خود در اختیار دارند.

مربی برکنار شده رئال‌مادرید در این مورد اظهار داشت: من آزادی بیشتر بازیکنانم را قبول ندارم و تک‌تک 11 نفر برای هر لحظه از بازی برنامه دارند و باید با نظم بازی کنند.

وی ادامه داد: من فضا را بیشتر در اختیار بازیکنانم قرار می دهم تا بتوانند استعداد خود را نشان دهند اما همه برنامه دارند و بر طبق قانونی بازی می‌کنند.

 آنچلوتی که پس از باخت به اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان اروپا و تساوی با کلن در بوندس‌لیگا مورد سوال قرار گرفته چشم به بازی شنبه با اینتراخت فرانکفورت دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج