با خیال راحت از ایمیل یاهو خداحافظی کنید
۴۰۵۵۷۳
۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۰۳:۴۵
۱۴۰۹
خیلی از ما از سرویس ایمیل یاهو استفاده کرده‌ایم. در واقع اولین سرویس ایمیلی بود که با آن آشنا شدیم؛ اما این سرویس در طول چند سال گذشته به شدت از رقبا عقب افتاد و محبوبیت خودش را از دست داد.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: خیلی از ما از سرویس ایمیل یاهو استفاده کرده‌ایم. در واقع اولین سرویس ایمیلی بود که با آن آشنا شدیم؛ اما این سرویس در طول چند سال گذشته به شدت از رقبا عقب افتاد و محبوبیت خودش را از دست داد.
 
 بالاخره می‌توانید از سرویس ایمیل یاهو خداحافظی کنید
 
از آنجایی که خیلی‌ها مدت زمان زیادی از این سرویس استفاده می‌کردند، ترک آن برایشان بسیار سخت بود. البته امکان انتقال ایمیل‌ها به صورت خودکار در این سرویس وجود داشت و کاربران می‌توانستند بدون اینکه ایمیل خودشان را در یاهو ببینیند، آن را در سرویس‌های دیگری مانند جی‌میل و اوت‌لوک مشاهده کنند؛ اما این سرویس چند وقت پیش غیر فعال شد تا این که یاهو روز گذشته آن را دوباره فعال کرد.

یاهو به این موضوع اشاره کرده تغییراتی در این قسمت ایجاد شده که کاربران می‌توانند اکانت یاهوی خودشان را به سرویس‌های مختلف متصل کنند تا ایمیل‌ها به صورت خودکار به آن سرویس‌ها ارسال شوند. اگر می‌ترسیدید که با تغییر ایمیل خودتان دیگر نمی‌توانید به یکسری از ایمیل‌ها دسترسی داشته باشید، اکنون زمان مناسبی برای این‌کار است. یاهو خودش اجازه‌ی این را داده که کاربران بتوانند این سرویس را ترک کنند و از شبکه‌های دیگر استفاده کنند.

چند وقت پیش مشخص شد که از سال ۲۰۱۴ به بعد یاهو با یک برنامه‌ی جاسوسی ایمیل تمام کاربرانش را بررسی می‌کرد. حتی مشخص شد که اطلاعات بیش از ۵۰۰ میلیون نفر در اختیار سازمان‌های دولتی و جاسوسی افتاده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج