آنچلوتی: به بایرن نگویید تیم بحران زده!
۴۰۷۰۷۷
۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۶
۹۷۵ 
در نشست خبری بازی با آیندهوون
بایرن مونیخ پس از سه بازی بدون برد، فردا در آلیانس آرنا میزبان پی اس وی آیندهوون از هفته سوم لیگ قهرمانان خواهد بود.
ورزش سه: بایرن پس از باخت به اتلتیکو مادرید، در بوندسلیگا یک تساوی بد خانگی برابر کلن به دست آورد و شنبه نیز در زمین فرانکفورت 1-1 متوقف شد تا برخی کارشناسان فوتبال آلمان، وضعیت این تیم را بحرانی تفسیر کنند.
 
آنچلوتی: به بایرن نگویید تیم بحران زده!

کارلتو در نشست خبری بازی با ایندهوون به خبرنگاران گفت:" همیشه باید با خودم صادق باشم. البته گاهی باید با خودم روراست تر باشم و شرایط را بهتر بررسی کنم؛ اما نمی خواهم بازیکنان را تنبیه کنم.

آنها باید درک کنند که چه چیزی برایمان به خوبی پیش رفته و چه چیزی نه. ما در بحران نیستیم. خیلی زود است که این حرف ها را بزنیم. اما همیشه در طول فصل شرایط سخت هم وجود دارند. ممکن است این اتفاق در اکتبر یا ژانویه هم بیفتد. همه جا همین طور است؛ اما مطمئنم که همه چیز از 3 بازی قبل تا به حال خوب پیش رفته است.

فهمیدیم که بدون انگیزه لازم نمی توانیم برنده باشیم. بازیکنان ما حرفه ای هستند و خودشان می دانند که با انگیزه کافی برای برد بازی نکردند. من به بازیکنانم اعتماد دارم. حتی اگر مرا در برخی موارد عصبانی کنند.

در پایان خود بازیکنان هستند که باید هر مشکلی را حل کنند. ما همیشه می خواهیم خوب کار کنیم. اما چیزی که مهم تر از همه است این است که در ماه آوریل در صدر باشیم. باید آرام باشیم و اعتماد به نفسمان را از دست ندهیم.
 
آنچلوتی: به بایرن نگویید تیم بحران زده!

 سرمربی ایتالیایی بایرن ادامه داد:" ما در چند بازی اخیر یاد گرفتیم که بدون سازماندهی و تمرکز نمی توانیم بازی هایمان را ببریم. تمامی بازیکنان امروز (سه شنبه) تمرین خوبی را پشت سر گذاشتند و فقط ریبری نمی تواند در این بازی حضور داشته باشد. ترکیب تیم را فردا مشخص خواهم کرد.

بازیکنانی که در اختیار دارم بسیار باهوش هستند. آن ها فهمیده اند که در چند بازی اخیر نگرش خوبی به بازی ها نداشته اند. ویدال در اردوی تیم خواهد بود و همراه تیم در هتل حضور خواهد داشت اما در مورد ترکیب هنوز تصمیم نگرفته ام. در بازی فردا تغییری در سیستم خود نخواهیم داشت اما باید نگرش خود را عوض کنیم.
 
آیندهوون در دفاع بسیار سازماندهی شده کار می کند. باید تمرکز کامل روی بازی داشته باشیم. وضعیت روبن بسیار خوب است و می تواند برای ۹۰ دقیقه بازی کند."
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج