بایرن مونیخ 4-1 آیندهوون؛ خروج از شرایط بحرانی
۴۰۷۹۰۹
۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۹
۱۰۹۰
بایرن مونیخ در حالی که در آخرین بازی خود در لیگ قهرمانان مغلوب اتلتیکو مادرید شده بود در هفته سوم این رقابت ها میزبان آیندهوون بود.
وبسایت نود: بایرن مونیخ در حالی که در آخرین بازی خود در لیگ قهرمانان مغلوب اتلتیکو مادرید شده بود در هفته سوم این رقابت ها میزبان آیندهوون بود.

نیمه اول با شروع خوب بایرن مونیخ همراه بود و از همان دقایق ابتدایی مشخص بود تیم آنچلوتی قصد دارد نتایج ضعیف سه بازی گذشته را جبران کند. حملات بایرن مونیخ خیلی زود شروع شد و پس از چند حرکت خطرناک توماس مولر موفق شد اولین گلش در این فصل رقابت های لیگ قهرمانان را به ثمر برساند. در ادامه کیمیش موفق شد گل دوم را به ثمر برساند. بازی خوب بازیکنان بایرن مونیخ تا دقایق پایانی این نیمه ادامه داشت و چند بار دیگر بازیکنان این تیم می توانستند دروازه آیندهوون را باز کنند. در دقایق پایانی این نیمه نارسینگ یکی از گل های خورده آیندهوون را جبران کرد.

شرح گل ها

دقیقه ۱۳ (توماس مولر) کرنر کوتاه روبن مقابل دروازه به مولر رسید و ضربه او پس از برخورد به دروازه بان دوباره مقابل پای مهاجم بایرن افتاد و به راحتی دروازه خالی زوئت باز شد.

دقیقه ۲۱ (یاشوا کیمیش): سانتر آلابا پس از برخورد با مدافع آیندهوون ارتفاع گرفت و درون دروازه کیمیش خود را به توپ رساند و با ضربه سر گل دوم بایرن مونیخ را ثبت کرد.

دقیقه ۴۱ (لوسیان نارسینگ): مهاجم آیندهوون پشت مدافعین بایرن در موقعیت خوبی صاحب توپ شد و ضربه او پس از برخورد به دستان نویر به تیرک عمودی دروازه برخورد کرد و بدل به گل اول آیندهوون شد.

دقیقه ۵۹ (روبرت لواندوفسکی): روبن پس از ورد به محوطه و پشت سر گذاشتن مدافعین آیندهوون ضربه اش با عکس العمل زوئت همراه بود و در برگشت لواندوفسکی با ضربه سر دروازه را گشود.

دقیقه ۸۴ (آرین روبن): پاس زیبای تیاگو پشت سر مدافعیت آیندهوون به روبن برسید و او با اثر گذاری روی توپ چهارمین گل تیمش را به ثمر رساند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج