خوردن سیانور در برابر دوربین برای به شهرت رسیدن
۴۱۰۳۹۲
۰۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶
۸۶۳۲ 
نمک های قابل حل سیانید، یکی از کشنده ترین سم هایی هستند که بشر تاکنون دیده است. سیانید پتاسیم در جنگ جهانی دوم، به عنوان قرص خودکشی مورد استفاده قرار می گرفت. نازی ها نیز از هیدروژن سیانید برای کشتن مردم بی گناه استفاده می کردند.
وب سایت روزیاتو - حامد آل محمد: نمک های قابل حل سیانید، یکی از کشنده ترین سم هایی هستند که بشر تاکنون دیده است. سیانید پتاسیم در جنگ جهانی دوم، به عنوان قرص خودکشی مورد استفاده قرار می گرفت. نازی ها نیز از هیدروژن سیانید برای کشتن مردم بی گناه استفاده می کردند.
 
تمام مشتقات سیانید همین ویژگی را دارند و می تواند هر کسی را به کام مرگ بفرستند. آن ها کاری می کنند که سلول های بدن نتوانند از اکسیژن استفاده کنند.

فردی در کانال یوتوب خود، ویدیویی جالب را به اشتراک گذاشته است. وی دست به کار خطرناک و کشنده ای زده و مقداری سیانید را نوشیده تا تاثیرش را بر روی بدن خود ببیند.
 
وی حدس می زند که تنها ۵ میلیگرم از این ماده را نوش جان کرده باشد، مقداری که برای کشتن یک انسان کافی نیست. سدیم سیانید در استخراج طلا کاربرد دارد. پیشنهاد می دهیم ویدیوی زیر را تماشا کنید تا تاثیر این ماده خطرناک بر روی بدن را ببینید.

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
خوردن سیانور در برابر دوربین برای به شهرت رسیدن 
برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:29 - 1395/08/03
نویسنده محترم لطفا اول خودتون فیلم رو کامل ببینید بعد بقیه رو ترغیب به دیدن کنین.
Iran, Islamic Republic of
21:21 - 1395/08/03
با سلام
اینکه هیچی نداشت.
از اول تا آخر فیلم رو نگاه کردم یه قلپ اب خورد بعد کلا حرف زد و آزمایش کرد چیزی به نام اثرش روی بدن وجود نداره که کسی بخواد نگاش کنه
Iran, Islamic Republic of
01:18 - 1395/08/04
مزخرف, حیف اون نتی که خرج کردم. این که معلوم نبود چی به چیه, شبیهه ازمایشای علوم سوم دبستان بود...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج