قهوه سازی که با لِگو ساخته شده است!
۴۱۴۵۶۳
۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۷
۲۲۴۱
قهوه های آماده آن هم از دستگاه های فروش خودکار را می توان جزو بدترین طعم هایی دانست که یک نفر می تواند امتحان کند.
وب سایت روزیاتو - فروغ بیداری: قهوه های آماده آن هم از دستگاه های فروش خودکار را می توان جزو بدترین طعم هایی دانست که یک نفر می تواند امتحان کند.

اما شاید اگر همین نوشیدنی توسط دستگاهی تهیه شود که از آجرهای لِگو ساخته شده، آدم تحریک شود که دست کم یک بار آن را امتحان کند.

لگو از جمله وسایل بازی است که تقریبا همه نسل های قدیمی و کنونی با آن آشنا بوده و بخشی از کودکی خود را با آجرهای رنگی این برند پشت سر گذاشته اند. اما این آجرها گویا برای بزرگسالان هم جذابیت دارد به طوری که تعدادی از مشتاقان این وسیله، کانالی موسوم به AstonishingStudios در شبکه اجتماعی یوتوب راه اندازی نموده و گجت های گوناگونی با آنها می سازند.

از جدیدترین خلاقیت های آنها می توان به ساخت قهوه ساز با لگو اشاره کرده که با کمک پودرهای آماده قهوه استارباکس، یک لیوان قهوه فوری در اختیار شما قرار می دهد.

این دستگاه مینیاتوری و جالب، با استفاده از انواع کیت های برقی و آجرهای لگو ساخته شده و طرز کار ساده ای دارد؛ به این صورت که سکه را درون دستگاه فروش خودکار می اندازید، لیوان را در جای مخصوص قرار می دهید.
 
پودر قهوه داخل لیوان ریخته شده، سپس آب سرد اضافه می شود. در آخر نیز، یک المنت برقی درون لیوان آمده و در عرض ۴۵ ثانیه آن را داغ می کند و دوباره به داخل دستگاه باز می گردد.

برای تماشای روش کار و ساختار درونی این دستگاه از شما دعوت می کنیم ویدئوی زیر را مشاهده کنید.

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
قهوه سازی که با لِگو ساخته شده است! 
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج