حدستان در مورد این کلوز آپ ها چیست؟
۴۱۵۶۵۹
۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۵
۳۳۴۷ 
«عادت»، یکی از ویژگی های انکارناپذیر انسان هاست. از بارزترین مصداق های این مقوله نیز می توان به نگاه آدمی به دنیای پیرامون اشاره کرد. وقتی یک وسیله را هر روز ببینید، دیگر به جزئیات آن توجهی نخواهید داشت و چشمتان به وجودش عادت خواهد کرد.
وب سایت روزیاتو - فروغ بیداری: «عادت»، یکی از ویژگی های انکارناپذیر انسان هاست. از بارزترین مصداق های این مقوله نیز می توان به نگاه آدمی به دنیای پیرامون اشاره کرد. وقتی یک وسیله را هر روز ببینید، دیگر به جزئیات آن توجهی نخواهید داشت و چشمتان به وجودش عادت خواهد کرد.

پیرو همین موضوع، شاید بد نباشد با کمک عکاسی ماکرو مغز خود را کمی قلقلک دهید. به این صورت متوجه خواهید شد که واقعا روزمره ترین اشیاء پیرامون خود را می شناسید و آیا توان تشخیص آنها را در هر حالتی خواهید داشت یا خیر.

ویدئویی که در زیر مشاهده خواهید نمود دقیقا بر اساس همین چالش ساخته شده تا شما را مجبور کند اطراف خود را با کمی دقت بیشتر تماشا کنید.

پیش از دعوت به تماشای ویدئو، بد نیست اشاره کنیم که عکاسی ماکرو، نوعی تصویربرداری از نمای نزدیک است که عموما برای سوژه های ریز استفاده می شود. در مرسوم ترین حالت از این نوع عکاسی، سوژه بزرگ تر از اندازه واقعی خود تصویر خواهد شد که مثلا برای ثبت جزئیات گلبرگ ها یا اندام حشراتِ ریز بسیار کاربرد دارد.

 
حدستان در مورد این کلوز آپ ها چیست؟! 
 
حدستان در مورد این کلوز آپ ها چیست؟! 
 
حدستان در مورد این کلوز آپ ها چیست؟! 
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
حدستان در مورد این کلوز آپ ها چیست؟! 
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج