شکار تصاویر جدید از تویوتا کمری 2018
۴۱۶۳۷۱
۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۶
۳۱۸۵
به تازگی جدیدترین تصاویر جاسوسی از نسل آینده‌ی کمری که پوشش‌های سنگینی دارد منتشر شده است. به نظر می‌رسد که این مدل جدید مترداف با رنگ بژ در صنعت خودرو باشد چراکه نمای ظاهری متوسطی دارد. این نمونه‌ی موجود دارای برخی قطعات است که حتی آن را گیراتر می‌سازد.
وب سایت پدال - شاهین احمدزاده: به تازگی جدیدترین تصاویر جاسوسی از نسل آینده‌ی کمری که پوشش‌های سنگینی دارد منتشر شده است. به نظر می‌رسد که این مدل جدید مترداف با رنگ بژ در صنعت خودرو باشد چراکه نمای ظاهری متوسطی دارد. این نمونه‌ی موجود دارای برخی قطعات است که حتی آن را گیراتر می‌سازد.

 شکار نسخه پرفورمنس احتمالی تویوتا کمری 2018

خطوط بکار رفته در بدنه‌ی خودرو خیلی از چشم پنهان نیستند. در نمای جلو شاهد جلوپنجره‌ای عریض و چراغ‌های تیز مشابه به خودروی مسابقه‌ای نسکار هستیم. ورودی‌های هوا کمی کوچک‌تر هستند اما هنوز هم شباهت‌های خانوادگی زیادی وجود دارد.

 شکار نسخه پرفورمنس احتمالی تویوتا کمری 2018

از نظر پروفایل بدنه نیز کمری جدید عالی است. دماغه‌ی خودرو در یک نقطه باریک‌تر شده و خیزی برجسته به همراه خط شانه‌ی خودرو دیده می‌شود. سقف کمری جدید نیز کمی انحنادار بوده و به نظر می‌رسد که تفاوت‌های بین ظاهر شیک یک کوپه‌ی چهار درب و فضای اضافی سر در یک سدان سنتی را نشان می‌دهد. رینگ‌های مشکی و ارتفاع کم این خودرو باعث شده تا فکرها به نمونه‌ای پرفورمنس مخصوصاً با استانداردهای کمری معطوف شود.

 شکار نسخه پرفورمنس احتمالی تویوتا کمری 2018

چراغ‌های عقب نازک به همراه اسپویلری کوچک جاسازی شده در لبه‌ی صندوق بار از ویژگی‌های نمای پشتی هستند. در نمونه‌ی شکار شده همچنین شاهد خروجی‌های اگزوز چهارگانه هستیم. درحالی‌که عدم وجود دیفیوزر کامل گیرا به چشم می‌آید اما نمای پشتی در کل اسپورت است.

 شکار نسخه پرفورمنس احتمالی تویوتا کمری 2018

انتظار نداریم که تریم های پایه‌ی نسل آینده‌ی کمری نمای گیرای این خودرو را داشته باشند و به نظر می‌رسد که این خودرو احتمالاً تریم اسپورت کمری باشد. حتی بدون قطعات پرفورمنس نیز این خودرو از نظر بصری جالب توجه تر از مدل کنونی است.

شایعات بیان می‌دارند که پیشرانه‌ی 4 سیلندر 2.5 لیتری در مدل پایه‌ی کمری نصب خواهد شد اما برای مصرف سوخت بهتر از چرخه‌ی آتکینسون استفاده خواهد کرد. مدل جدید به لطف استفاده از پلتفرم TGNA وزن کمتری خواهد داشت. این پلتفرم در جدیدترین نسل پریوس نیز بکار رفته است. ظاهر پیشرانه‌ی 4 سیلندر 2 لیتری جدیدی نیز قابل سفارش خواهد بود. در نهایت انتظار می‌رود که نسخه‌ی هیبریدی نیز ارائه شود. در حال حاضر معلوم نیست که پیشرانه‌ی 6 سیلندر نیز در نسل بعدی وجود خواهد داشت یا خیر.

 شکار نسخه پرفورمنس احتمالی تویوتا کمری 2018
Toyota camry race car nascar

انتظار می‌رود که این خودرو در سال 2017 معرفی شده و با عنوان مدل 2018 فروخته شود. شاید این خودرو در نیمه اول سال بعد و در نمایشگاه خودروی بین‌المللی آمریکای شمالی معرفی شود.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج