تقلید صدای رئیس ستاد دیه برای کلاهبرداری
۴۱۶۸۱
۰۷ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۴
۲۵۳۰ 
رئیس ستاد دیه کشور از مهریه بالای یک دختر تهرانی خبر داد و گفت: این خانم با مهریه 124 هزار سکه بهار آزادی به خانه بخت رفت ولی حالا همسرش به خارج از کشور فرار کرده است.
خبرگزاری مهر:  رئیس ستاد دیه کشور از مهریه بالای یک دختر تهرانی خبر داد و گفت: این خانم با مهریه 124 هزار سکه بهار آزادی به خانه بخت رفت ولی حالا همسرش به خارج از کشور فرار کرده است.

اسدالله جولایی در ادامه نشست خبری ظهر شنبه از دستگیری یک کلاهبردار خبر داد و گفت: یک فردی با یکی از طلا فروشان معروف تهرانی تماس گرفته و با تقلید صدای من قصد داشته بیش از 60 میلیون تومان دیه برای آزادی یک زندانی فرضی را از این مغازه دار دریافت کند. از قضا یکی از دوستان این طلا فروش که بنده را می شناخته طی تماسی با من موضوع را گفت و فرد کلاهبردار دستگیر شد.

رئیس ستاد دیه با انتقاد از وضعیت مهریه ها در کشور گفت: خاله ها، عمه ها، دایی ها و عموها توجیه نیستند. می نشینند و شیرینی و چای می خورند و می گویند مهریه را کی داده و کی گرفته است. خب بروید ببینید این همه زندانی مهریه چگونه در زندان هستند.

وی افزود: یک خانمی 124 هزار مهریه در قباله خود ثبت کرده حالا همسرش خارج از کشور است. یک دختر خانم دیگری هم 1371 پنج بهار آزادی، 10 کیلو شمش طلا و 50 طاقه پارچه ابریشمی مهر خود کرده است. حالا سئوال اینجاست که این همه مهریه ضامن خوشبختی است. آیا این مرد توان پرداخت آنها را دارد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
13:52 - 1391/11/07
یک دختر خانم دیگری هم 1371 پنج بهار آزادی، 10 کیلو شمش طلا و 50 طاقه پارچه ابریشمی مهر خود کرده است.
مادر جان..............
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج