تصاویر جاسوسی از نسل آیندهٔ رولزرویس فانتوم
۴۱۷۵۱۹
۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۸
۱۵۹۳
رولزرویس قبلاً به جهت پنهان کردن طراحی فانتوم جدید برای نمونه‌های در حال آزمایش آن از پانل‌های اضافی روی بدنه استفاده کرده بود اما در این نمونه، پانل‌های مذکور وجود نداشته و به همین دلیل ویژگی‌های بیشتری از ظاهر نهایی آن مشخص شده است.
وب سایت پدال - امیر دهقان: پروتوتایپی در حال آزمایش از نسل آیندهٔ رولزرویس فانتوم درحالی‌که لباس مبدل قبلی خود را کنار گذاشته دیده شده است. رولزرویس قبلاً به جهت پنهان کردن طراحی فانتوم جدید برای نمونه‌های در حال آزمایش آن از پانل‌های اضافی روی بدنه استفاده کرده بود اما در این نمونه، پانل‌های مذکور وجود نداشته و به همین دلیل ویژگی‌های بیشتری از ظاهر نهایی آن مشخص شده است.

 تصاویر جاسوسی از نسل آیندهٔ رولزرویس فانتوم

بخش طراحی رولزرویس برای نسل آیندهٔ فانتوم محافظه‌کارانه عمل کرده و مسیری تکاملی را در نظر گرفته است. بااین‌حال در این خودرو چند تغییر قابل‌توجه دیده می‌شود که عبارت‌اند از استفاده از جلوپنجرهٔ بلندتر و باابهت‌تر در کنار چراغ‌های جلوی متفاوت.

 تصاویر جاسوسی از نسل آیندهٔ رولزرویس فانتوم

هرچند دیگر قسمت‌های فانتوم جدید به‌طور کامل استتار شده اما می‌توان تشخیص داد که بسیار به فانتوم VII (نسل فعلی یا هفتم) شباهت دارد. بااین‌حال در اینجا هم می‌توان تغییراتی را مشاهده کرد. چراغ‌های عقب شکل کمی متفاوتی به خود گرفته‌اند و فرم ستون C هم برای ارائهٔ کمی شیب بیشتر قسمت عقبی سقف و همین‌طور ظاهری مدرن‌تر، دگرگون شده است.

 تصاویر جاسوسی از نسل آیندهٔ رولزرویس فانتوم

در کابین فانتوم جدید اما تغییرات گسترده‌ای اعمال شده و از یکی از تصاویر جاسوسی داخلی آن به‌راحتی مشخص است در آن از طرح دو صفحه‌نمایش مانند مرسدس بنز S کلاس استفاده شده است. البته هرچند این روزها نمایشگرهای خودروها بزرگ و بزرگ‌تر می‌شوند اما استفاده از آن‌ها در یک رولزرویس ممکن است توهینی به اصالت‌های آن محسوب شود. بااین‌حال احتمالاً این برند اصیل بریتانیایی تصمیم گرفته همانند خودروهای لوکس مدرن از دو صفحه‌نمایش یکی برای صفحه آمپر و دیگری برای سیستم اطلاعاتی-سرگرمی استفاده کند.

 تصاویر جاسوسی از نسل آیندهٔ رولزرویس فانتوم

فانتوم جدید اساساً خودرویی کاملاً جدید است که جهت کاهش وزن از ساختار آلومینیومی سود برده است. نمونهٔ در حال آزمایش به نظر می‌رسد از نوع استاندارد و با فاصلهٔ محوری کوتاه باشد درحالی‌که یک نسخهٔ کشیده یا LWB هم برای کسانی که به فضای پای بسیار بیشتری در قسمت عقب نیاز دارند ارائه خواهد شد. همچنین با توجه به اظهارات رئیس رولزرویس «Torsten Müller» به دلیل وجود مدل‌های ریث و داون در سبد محصولات رولزرویس، در نسل آیندهٔ فانتوم نسخه‌های کوپه و دراپ‌هد تولید نخواهند شد.

 تصاویر جاسوسی از نسل آیندهٔ رولزرویس فانتوم

به‌احتمال‌زیاد نسل جدید رولزرویس فانتوم در نیمهٔ دوم سال 2017 رونمایی شده و فروش آن در پایان همان سال یا اوایل سال 2018 آغاز خواهد شد. همچنین حدود یک سال بعد نیز اولین SUV رولزرویس که کولیان نامیده شده است معرفی خواهد شد. این در حالی است که رولزرویس به‌تازگی تولید نسل فعلی فانتوم را متوقف کرده و بنابراین تا معرفی نسل آینده چند وقتی شاهد غیبت این سدان سوپرلوکس بریتانیایی خواهیم بود.
 
 تصاویر جاسوسی از نسل آیندهٔ رولزرویس فانتوم
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج