تصاویر جاسوسی از نسل آینده‌ تویوتا یاریس
۴۱۷۹۲۸
۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۱
۱۸۳۱
پس از اینکه اعلام شد تویوتا در اندیشه‌ی برنامه‌ریزی برای تولید نسخه‌ی هیجان‌انگیزتر از سوپرمینی جدید یاریس است، نسخه‌ی استاندارد نسل بعدی این خودرو برای اولین بار سوژه‌ی عکاسان شده است.
وب سایت پدال - شاهین احمدزاده: پس از اینکه اعلام شد تویوتا در اندیشه‌ی برنامه‌ریزی برای تولید نسخه‌ی هیجان‌انگیزتر از سوپرمینی جدید یاریس است، نسخه‌ی استاندارد نسل بعدی این خودرو برای اولین بار سوژه‌ی عکاسان شده است.

 تصاویر جاسوسی از نسل آینده‌ی تویوتا یاریس

هاچبک یاریس جدید باید به مصاف رقبای تازه‌نفسی چون نیسان میکرای کاملاً جدید و نسل آینده‌ی فورد فیستا و فولکس پولو برود. هم‌اکنون اطلاعات کمی درباره‌ی یاریس جدید وجود دارد و البته با تکیه بر این تصاویر جاسوسی می‌توان گفت که طراحی و شکل کلی این خودرو خیلی از نسل فعلی یاریس به دور نیست.

 تصاویر جاسوسی از نسل آینده‌ی تویوتا یاریس

انتظار می‌رود کیفیت کابین خودرو نسبت به نسل فعلی بهبود یابد و حتی می‌توانیم تأثیر طراحی کابین کراس اوور C-HR بر این خودرو را ببینیم. سیستم اطلاعات سرگرمی تاچ 2 تویوتا نیز می‌تواند در طیف‌های مشخصی از این خودرو بکار رود.

 تصاویر جاسوسی از نسل آینده‌ی تویوتا یاریس

نسل آینده‌ی یاریس می‌تواند با پیشرانه‌ی بنزینی کم‌حجمی عرضه شود. هم‌اکنون و در بخش خودروهای کوچک، تویوتا یاریس نیز می‌تواند همانند رقبا از پیشرانه‌های کوچک سود ببرد چنانکه پیشرانه‌ی 1 لیتری توربوی کوچک در هوندا جاز بکار خواهد رفت. همچنین امکان دارد نسخه‌ی کوچک‌تر پیشرانه 1.2T دیده شده در هاچبک خانوادگی Auris در یاریس جدید بکار رود. به علاوه طبق رویه‌ی تویوتا، بی‌شک در آینده نسخه‌ی هیبریدی این خودرو را عرضه خواهد شد.

 تصاویر جاسوسی از نسل آینده‌ی تویوتا یاریس

نقطه قوت یاریس فعلی فضای بار و جاداری آن است اما این نسل جدید باید با جاز جدید که صندوق 354 لیتری دارد و از این نظر از همه سرتر است رقابت کند.

 تصاویر جاسوسی از نسل آینده‌ی تویوتا یاریس

تویوتا نسل جدید یاریس را به رقابت‌های رالی قهرمانی جهان نیز خواهد آورد. انتظار داریم که برای اولین بار نسل جدید یاریس را در اواخر سال 2017 ببینیم.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج