قابلیت Status؛ تقلید جدید واتس اپ از اسنپ چت
۴۱۹۱۰۱
۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۴
۲۱۱۷
تقریباً یک ماه پیش در خبرها خواندیم که واتس اپ، اپلیکیشن محبوب و پرطرفداری که توانسته یک میلیارد کاربر را در خود جای بدهد، قصد دارد با قابلیت "نقاشی بر روی تصاویر" به رقابت با اسنپ چت بپردازد.
وب سایت تک شات: تقریباً یک ماه پیش در خبرها خواندیم که واتس اپ، اپلیکیشن محبوب و پرطرفداری که توانسته یک میلیارد کاربر را در خود جای بدهد، قصد دارد با قابلیت "نقاشی بر روی تصاویر" به رقابت با اسنپ چت بپردازد. واتس اپ به تازگی نیز قابلیتی را آزمایش می کند که باز هم تقلیدی از استوری های اسنپ چت محسوب می شود. 
 
 قابیلت Status؛ تقلید جدید واتس اپ از اسنپ چت

قرار است این قابلیت که شباهت زیادی به استوری های اسنپ چت دارد و از روز جمعه گذشته کشف شده، Status نام بگیرد. در حال حاضر Status در تازه ترین نسخه بتای عمومی اپلیکیشن واتس اپ بر روی دستگاه های روت شده اندورید و یا جیل بریک شده iOS به صورت مخفی وجود دارد و افرادی که نسخه های بتای عمومی واتس اپ را تست می کنند، می توانند این ویژگی را پیدا کنند.

درست مانند استوری های اسنپ چت و اینستاگرام، استتوس واتس اپ هم به افراد این امکان را می دهد که چندین بار آن را در طول روز آپدیت کنند. هرکدام از آن ها برای مدت 24 ساعت قابل مشاهده هستند و می توانند با هریک از مخاطبان شما در واتس اپ به اشتراک گذاشته شوند. در واقع انتخاب بازدیدکنندگان پست های شما دست خودتان است. این قابلیت جدید که با یک تب با نام Status مشخص است، دقیقاً در بین دو تب Chats و Calls قرار گرفته است.

ایده آن هم با وجود این که یک تقلید محسوب می شود، این است که به مردم فرصت به اشتراک گذاری عکس ها و ویدیوها را در محیطی که هر روز در آن مشغول به چت هستند، می دهد. شما هم چنین می توانید با این امکان، عکس ها و ویدیوها را از گالری گوشیتان انتخاب کنید و روی آن ها نقاشی بکشید یا متن بنویسید. تمامی آپدیت های استتوسی دوستانتان هم در تب استتوس آن ها قابل مشاهده خواهد بود.

به نظر نمی رسد که این قابلیت به این زودی ها به نسخه اصلی و عمومی اپلیکیشن واتس اپ راه پیدا کند. حتی افرادی که نسخه های بتای عمومی واتس اپ را تست می کنند باید اول یک اپلیکیشن سوم شخص را دانلود کنند تا قابلیت استتوس را مشاهده کنند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج