زندگی با جوش های پوستی
۴۱۹۹۶۴
۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۲
۹۷۴۸ 
اگر محصولی ادعا دارد جوش‌های شما را درمان خواهد کرد توقع نداشته باشید حتماً این کار را انجام دهد. اصطلاح درمان کمی گمراه کننده است زیرا سخت است باور کرد جادویی باشد که برای همیشه جوش‌های شما را رفع کند. بهتر است واقع‌بین باشید.
وب‌سایت ویکی 5040: گاهی جوش ها شما را خسته می کنند. اما باید بپذیرید این جوش ها نیز بخشی از زندگی شما هستند.

درمان‌های جادویی را باور نکنید

زندگی با جوش های پوستی

اگر محصولی ادعا دارد جوش‌های شما را درمان خواهد کرد توقع نداشته باشید حتماً این کار را انجام دهد. اصطلاح درمان کمی گمراه کننده است زیرا سخت است باور کرد جادویی باشد که برای همیشه جوش‌های شما را رفع کند. بهتر است واقع‌بین باشید. برخی محصولات برای بعضی افراد موثرند و شما غیرممکن است بدانید کدام یک برای شما اثر خواهد کرد.

از امتحان چیزهای جدید نترسید

آزمون و خطا راهی برای درمان جوش‌هاست. محصولات مختلف و حتی گذاشتن تخم‌مرغ روی صورتتان را امتحان کنید. چیزهای مختلف را امتحان کنید و ببینید چه چیزی برای شما موثرتر خواهد بود. اگر محصولی بی‌فایده بود آن را کنار بگذارید اما اگر تأثیر داشت شما به نتیجه‌ی طلایی رسیده‌اید.

ببینید چه چیزی برای شما موثر است

یکی از مهم‌ترین موارد برای درمان جوش‌ها پیدا کردن ترکیبی از محصولات و راه‌های درمانی است که برای شما موثر باشند.

طرفدار خودتان باشید

باید در مورد نگرانی‌های خود با پزشکتان صحبت کنید. اگر در مورد روش درمانی یا داروی جدیدی چیزی شنیده‌اید بهتر است قبل از امتحان کردن از متخصص پوست نظر بخواهید. اگر فکر می‌کنید درمانی برای شما موثر نخواهد بود آن را بگویید.

جوش‌ها را نکنید

زندگی با جوش های پوستی

اگر جوش‌های سر سفید یا سرسیاه را با روش درست و در زمان مناسب بکنید سریع‌تر خوب شده و کمتر مستعد عفونت می‌شوند. حتی  جای آن‌ها زخم نخواهد شد. اما اگر موقع آن نرسیده باشد و شما با ناخن‌هایتان به سراغ جوش‌ها بروید تنها زخمی روی صورتتان برجا خواهید گذاشت.

ارزش شما بیشتر از جوش‌هایتان است

سخت است با داشتن جوش‌های زیاد نسبت به خودتان حس خوبی داشته‌ باشید. به مرور زمان باید بپذیرید شما تنها پوستتان نیستید. با وجود جوش‌های زیاد هنوز شما همان فردید و می‌توانید همان طور باهوش و موفق باشید. داشتن جوش چیزی از ارزش شما کم نمی‌کند.

شاید برای همیشه باید آن را بپذیرید

برخی افراد خوش‌شانس‌اند و جوش‌هایشان به مرور رفع می‌شود. اما برخی دیگر باید زندگی با این جوش‌ها را بپذیرند. شما شاید باید بقیه‌ی زندگی خود در کنار این جوش‌ها باشید. هنوز هم چیزهای  خوب زیادی در زندگی شما وجود دارد و همیشه باید این را به خودتان یادآوری کنید. نباید آن قدر روی پوست خود تمرکز کنید که زندگی فراموشتان شود.

دیگران به جوش‌هایتان توجه ندارند

زندگی با جوش های پوستی

شما چقدر به جوش‌های افراد دیگر خیره می‌شوید؟ حقیقتاً زیاد نه. شما ممکن است برای یک لحظه یک جوش بزرگ روی صورت فرد دیگری را ببینید اما حواستان از آن پرت می‌شود. اما وقتی خودتان جوش دارید فکر می‌کنید همه به صورت شما خیره شده‌اند. در حقیقت شما فکر می‌کنید همه به چیزی در مورد شما خیلی توجه دارند در صورتی که در واقعیت این‌طور نیست.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1395/08/20
عالی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۲
درمان به راه خودش این گفته من است اکثرا دچار چربی پوست هستن که جوش میرنند دارو محلی برای پاسازی کبد
Iran, Islamic Republic of
10:14 - 1395/09/12
سلام جوش جوانی بیشر از غرور است دستکاری نشود چند راه حل اول با صابلون حمام کنید روزی یک دوبار صابلون خشک بشه بدن رقیق هم باشه با صابلون لباس زیر شسته شوددوم زالو درمانی سوم قطره کوکتری مازول گام بگام پمادیا وریدی بتامتازون وجنتامتاسین ومعده کبد را روان کنید با گل باغی سنا تخم گشنیز سو مین روز راحت میشوید
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1395/09/13
سلام از افراد دردمندمیگرن گردن فقرات لگن پا وو دعوت میشود 1فکر هزینه نباشید2هماهنگ کنید از راه دور می ایید معطل نشوید خوشبختانه کار درمانها زیادطولانی نیست تنها کسانی وقت زیاد میبرندکه بستن گچ یا کوم یا نرم کردن با دارو حیوانی 3ساعت قبل امدن ببندن و توضیح هیچ دردی بدون درمان نیست فقط راه روش راز بهمراه همان درد خیلی اسان اب واتیش هر اتیش بدون اکسیزن خاموش نمیگردد امکان شعله ور شدن هست درد هم رمز خودش دارد بیشترین دردهابخاطر دارو مصرف کردن بی مورد روزبروز بدتر میشودعوارض دیگر اعضای داخلی را در فشار تنگناه قرار میدهید به امید ریشه کن شدن کل دردهای اناتومی بدن دورود 90 متری وپاساز میلاد نورپ20یاراحمدی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج