یکی از رازهای فیلم Assassin’s Creed فاش شد
۴۳۲۲۵۷
۰۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۸
۱۷۵۰ 
فیلم‌ «فرقه‌ی قاتلین»‌( Assassin’s Creed ) که افراد زیادی را هم منتظر خودش نگه‌داشته، کمتر از یک ماه دیگر اکران می‌شود. تا این لحظه تریلرهای مختلفی هم از آن منتشر شده که ما را کم و بیش با حال و هوای فیلم آشنا کرده‌اند
مجله دیجی کالا: فیلم‌«فرقه‌ی قاتلین»‌( Assassin’s Creed )  که افراد زیادی را هم منتظر خودش نگه‌داشته، کمتر از یک ماه دیگر اکران می‌شود. تا این لحظه تریلرهای مختلفی هم از آن منتشر شده که ما را کم و بیش با حال و هوای فیلم آشنا کرده‌اند؛ اما هنوز مشخص نشده که قهرمان فیلم به چه صورت به Animus یا همان دستگاهی که مانند ماشین زمان افراد را به گذشته می‌برد، وارد می‌شوند. به‌تازگی تریلر جدیدی از این قسمت منتشر شده و به این سوال کاربران پاسخ می‌دهد.
 
البته استفاده از Animus با چیزی که در بازی‌ها مشاهده کرده‌ بودیم، بسیار متفاوت است و یک دست رباتیک که به قهرمان فیلم متصل شده، نقش دستگاه Animus را ایفا می‌کند. مایکل فاسبندر هنرپیشه‌ی اصلی فیلم در شهریور ماه گفته بود که برخی از قسمت‌های فیلم با آن چیزی که گیمرها در بازی دیده‌اند، متفاوت است. به نظر می‌رسد که Animus یکی از چیزهایی است که شکل آن در بازی و فیلم متفاوت خواهد بود.

در حالی که هنوز فیلم فرقه‌ی اساسین اکران نشده، شرکت یوبی‌سافت ساخت قسمت‌های بعدی را هم تایید کرده است. پس در سال‌های آینده قطعا شاهد ساخته دنباله‌های این فیلم خواهیم بود. فیلم Assassin’s Creed در تاریخ ۱ دی ماه اکران می‌شود.
 
در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید: 
 


 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید. 
 
یکی از رازهای فیلم Assassin’s Creed فاش شد 
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج