واکنش کونته به تمایل چلسی برای جذب سانچز
۴۳۸۲۸۱
۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۰
۱۱۹۰
سرمربی چلسی به شایعه تمایل این باشگاه به جذب ستاره شیلیایی آرسنال واکنش نشان داد.
وبسایت نود: آنتونیو کونته در نشست خبری امروز خودش درباره گزارش رسانه های انگلیس مبنی بر تمایل چلسی برای جذب الکسیس سانچز در صورتی که این بازیکن از تمدید قرارداد با آرسنال سر باز بزند واکنش نشان داد.

کونته به نقل از گاردین در این نشست به خبرنگاران گفته:

فکر نمی کنم صحبت درباره بازیکنان دیگر تیم ها کار درستی باشد. ما روی بازی با وست بروم تمرکز کردیم و ژانویه و فصل بعد فاصله زیادی با ما دارند. تکرار می کنم که صحبت درباره بازیکنان دیگر تیم ها کار درستی نیست. این کار بی احترامی به بازیکنان آن ها، باشگاه های آن ها، تیم و باشگاه من است.

واکنش کونته به تمایل چلسی برای جذب سانچز

 باید روی بازی با وست بروم تمرکز کنیم. پیش از ژانویه ۴ بازی در پیش داریم و مهم است که روی آن ها تمرکز کنیم. خیلی خوشحالم که می توانم با این بازیکنان کار کنم. ژانویه فاصله زیادی با من دارد.

سرمربی چلسی همچنین درباره اینکه افراد زیادی تیم او را پس از پیروزی در خانه منچستر سیتی مدعی نخست قهرمانی می دانند گفته:

قبول این موضوع دشوار است چون تنها ۱۴ بازی کردیم و ما ابتدا باید نیم فصل اول را تمام کنیم. نیم فصل دومی هم در کار است. ما فصل را به عنوان تیمی که کمتر کسی روی آن به عنوان قهرمان حساب می کرد آغاز کردیم و حالا مدعی نخست هستیم. زمانی که خوب بازی کنید و بازی ها را ببرید طبیعی است که این اتفاق رخ دهد.  مهم است که پس از این پیروزی ها اراده و عطش مان را از دست ندهیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج