کونته: در مورد دیگو کاستا دروغ نگفتم
۴۶۱۲۲۹
۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۳
۳۰۲۵
آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی در مورد شرایط دیگو کاستا و شایعاتی که در مورد جدایی این مهاجم گلزن شنیده شده صحبت کرد.
ورزش سه: ساعتی پیش چلسی موفق شد در کینگ پاور با 3 گل از سد مدافع عنوان قهرمانی فصل قبل گذر کرده و صدرنشینی خود را استحکام بخشد.
 
شرایط دیگو کاستا: "قبل از بازی در مورد این موضوع صحبت کردم و حقیقت را گفتم زیرا هرگز علاقه ای به دروغ گفتن ندارم. تکرار می کنم که من قبل از این بازی نیز حقیقت را درباره کاستا گفتم. کاستا در تمرین روز سه شنبه از ناحیه کمر احساس درد کرد و تمرین را ترک کرد. از آن مقطع او دیگر با ما تمرین نکرد و من نمی دانم زمان بازگشت او به چه مقطعی موکول خواهد شد. اما بعید است در دیدار برابر هال سیتی بتوانیم از او استفاده کنیم".
 
کونته: در مورد دیگو کاستا دروغ نگفتم

پیروزی برابر لسترسیتی: "بازی خوبی به نمایش گذاشتیم زیرا بازی کردن در مقابل مدافع عنوان قهرمانی ساده نیست. بعد از شکست برابر تاتنهام واکنش خوبی نشان دادیم و از این موضوع بسیار خوشحالم. به بازیکنانم گفتم به شرایط جدول توجه نکنید زیرا معلوم نیست در جریان بازی چه اتفاقاتی رخ می دهد. بازیکنانم همکاری بسیار خوبی در بازی امروز داشتند و من تلاش آنها را می ستایم".
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج