آرزوی فوتبالی کاپیتان تیم ملی در سال 92
۴۶۴۷۱
۰۱ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۰
۳۰۲۷
صعود به جام جهانی و قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا آرزوهای فوتبالی کاپیتان تیم ملی در سال جدید است.
ایسنا: جواد نکونام در خصوص حضورش در اردوی تیم ملی و همزمانی آن با سال نو گفت: این اتفاق تازه ای برای من نیست و در سالهای گذشته هم اتفاق افتاده که در چنین موقعی در اردوی تیم ملی باشم، اما این شغل ماست و این حرفه ایجاب می کند که گاها این اتفاقها بیافتد و این مسایل جزئی از زندگی ماست. امیدوارم که در نهایت این تلاشها و دوری از خانواده، به موفقیت تیم ملی منجر شود و من فکر می کنم که این دوری ارزش این را دارد که بتوانیم این سختی ها را تحمل کنیم. ان شاءالله نتیجه خوبی هم از آن بگیریم و در سال نو دل مردم را شاد کنیم.

کاپیتان تیم ملی در خصوص حضورش در فوتبال ایران و پس از سالها دوری از آن به سایت فدراسیون فوتبال گفت: در کل از شرایط فوتبالی سال گذشته ام راضی نیستم ولی اینکه سال گذشته را هم من و هم خانواده ام با سلامت طی کرده ایم، برایم از همه چیز مهم تر است و خدا را شکر می کنم، چرا که سال خوبی را در کنار خانواده ام سپری کرده ام.

نکونام در ادامه در خصوص سال نو و آرزویش برای مردم گفت: در ابتدا امیدوارم که سال خوب و همراه با سلامتی برای همه ایرانی ها باشد و در سفرهای نوروزی به سلامت به سفر بروند و به سلامت برگردن. نمی توانم به آنها توصیه کنم، اما می توانم این آرزو و این دعا را برای همه ایرانی ها داشته باشم که همیشه سالم، سلامت و موفق باشند و در سفرهای نوروزی آنها به خیر و خوشی به پایان برسد و خاطره بسیار خوبی برایشان از تعطیلات سال 1392 باقی بماند.

وی در پایان در خصوص ارزوی فوتبالی اش در فوتبال ملی و باشگاهی خود گفت: صعود به جام جهانی، آرزویم برای فوتبال ملی در سال 92 و موفقیت با باشگاهم در لیگ ایران و پس از آن در لیگ قهرمانان آسیاست.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج