پرچم‌ ایران در اردن نیمه افراشته شد
۴۶۵۸۷۱
۰۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۵
۱۹۳۵۵
پرچم جمهوری اسلامی ایران در محل سفارت ایران در امان پایتخت اردن همزمان با سوگواری ملت شریف ایران، به پاس احترام به جان باختگان و آتش نشانان شهید که جانشان را برای نجات هموطنان خود فدا کردند، نیمه افراشته شد.
خبرگزاری ایرنا: پرچم جمهوری اسلامی ایران در محل سفارت ایران در امان پایتخت اردن همزمان با سوگواری ملت شریف ایران، به پاس احترام به جان باختگان و آتش نشانان شهید که جانشان را برای نجات هموطنان خود فدا کردند، نیمه افراشته شد.
 
« مجتبی فردوسی پور» سفیر ایران در اردن، این حادثه تلخ و جانکاه را که باعث شهادت جمعی از جهادگران فداکار عرصه اطفاء حریق و هموطنان عزیزدر حادثه سهمگین آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو در تهران گردید، تسلیت گفت.

سفیر و ایرانیان مقیم اردن ضمن آرزوی شفای عاجل زخمی های این حادثه، عروج ملکوتی شهدای این حادثه دردناک را به خانواده های محترم ایشان تسلیت گفته و برای این عزیزان رحمت و غفران واسعه الهی و برای بازماندگان آنان نیز صبر و اجر جمیل از درگاه ذات اقدس متعال مسئلت نموده اند.

در حادثه دردناک آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو در تهران در روز پنجشنبه گذشته تعدادی ازهموطنان و بویژه آتش نشانان فداکار و متعهد در جریان عملیات نجات مردم جان خویش را فدا کردند.

در این حادثه بلندترین برج قدیمی تهران که حدود 55 سال عمر داشت، شماری دیگر از جمله آتش نشانان زخمی شده اند و عملیات آوار برداری و امدادرسانی همچنان ادامه دارد.
هیات دولت جمهوری اسلامی ایران امروز شنبه را عزای عمومی اعلام کرده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج