رقص گیاهان به روایت تصویر
۴۶۶۱۵۹
۰۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۳
۳۳۴۹ 
سر بر آوردن از دل خاک به امید روشنی، زیبایی با معنایی دیگر این بار به نمایش گذاشته می شود. با دیدن این ویدئو اولین حس زیبایی که به سراغتان می آید، حس تازگی و طراوت است. این بار لحظه ی تولد یک گیاه، درست زمانی که سر از خاک بیرون می آورد را به تماشا بنشینید.
وبسایت کارناوال - آترا گل محمدی: سر بر آوردن از دل خاک به امید روشنی، زیبایی با معنایی دیگر این بار به نمایش گذاشته می شود. با دیدن این ویدئو اولین حس زیبایی که به سراغتان می آید، حس تازگی و طراوت است. این بار لحظه ی تولد یک گیاه، درست زمانی که سر از خاک بیرون می آورد را به تماشا بنشینید.

در ویدیو امروزمان تنفس گیاهان به نمایش گذاشته شده است از زمانی که روز های ابتدایی زندگیشان شروع می شود، سپس آرام آرام و با عشوه ادامه می دهند و حضورشان را به همگان اعلام می کنند. آن ها آمده اند تا طعم زندگی را بچشند و از آن لذت ببرند.

این تصاویر واقعی هستند، این نازنین گیاهان نیز موجوداتی زنده هستند درست همانند ما.

رقص به همراه موسیقی دلنواز و رنگ سبز زندگی‌بخش این گیاهان، بسیار برایتان دلچسب خواهد بود. کافی است چشم بدوزید و به این رنگ ها و به حرکات خیره شوید و در پس هر حرکت به ورای خلقتش بیندیشید.

در این ویدیو تصاویری خارق العاده به نمایش گذاشته می شود از رشد این گیاهان پر جنب و جوش گرفته تا تنفس عمیقشان برای بقا. آنها شروع به رشد نموده و با تابش آفتاب و تنفسی عمیق لبخندی زده و سپس شکوفا می شوند. رقص دل انگیز سبز چرده های زنده برایتان جلوه گر زندگی پر از امید خواهد بود.

از دانه ای در دل خاک تا گیاهی تنومند به روایت تصویر همراه شما خواهیم بود.

با دقایقی سرشار از آرامش همراه کارناوال محو تماشای زندگی سبز شوید، از آغاز رشد تا نهایت لطافت و لذت را در بند بند وجودتان احساس کنید. تنها چند دقیقه همه چیز را کنار بگذارید و به میهمانی گیاهان بیایید؛ میهمانی که شور و امید دارد و هر چه حس خوب است به تو پیشکش می کند.
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
هنر کشیدن نقاشی بدون برداشتن قلم از روی کاغذ 
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج