تماس‌های کونته با ویدال برای انتقال به چلسی
۴۶۹۰۱۹
۰۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۶
۳۱۸۰
آرتورو ویدال شیلیایی که تابستان سال گذشته از یوونتوس به بایرن مونیخ پیوست در این مدت بسیار خوب ظاهر شده و سرمربی ایتالیایی چلسی را علاقمند به خرید خود کرده است.
وبسایت نود: هافبک ۲۹ ساله باواریایی ها طی این مدت کم موفق به کسب بوندس لیگا و جام حذفی شده است به خوبی کونته را می شناسد زیرا با این مربی توانسته بود ۳ اسکودتو به دست آورد.

به نقل از یک منبع شیلیایی، کونته که از تابستان امسال به دنبال ویدال بود، طی هفته های اخیر تماسی با این بازیکن برقرار کرده است و می خواهد وی را با مبلغی حدود ۵۶ میلیون یورو به لندن بیاورد. هافبک حال حاضر آبی های لندن، سسک فابرگاس که در این فصل نتوانست به خوبی بدرخشد، مورد توجه تیم های زیادی قرار گرفته و به احتمال زیاد در صورت آمدن یک پیشنهاد خوب فروخته خواهد شد. 

تماس‌های کونته با ویدال برای انتقال به چلسی

این منبع همچنین ادعا می کند که ویدال در حال یادگیری زبان انگلیسی است و شاید پیوستن به تیم لندنی در برنامه های این هافبک باشد. با این حال انتظار نمی رود که بایرن مونیخ وی را با قیمتی زیر ۵۰ میلیون یورو به فروش برساند.

هم چنین در سال گذشته نیز کونته علاقه اش را نسبت به خرید ویدال انکار نکرد و اظهار داشت که آرزو می کند بار دیگر این مهره ارزشمند را در اختیار داشته باشد. او در این مورد گفت:

آرتورو گفت که من را همراه خودش به جنگ خواهد برد؟ من هم همین کار را خواهم کرد. او یک بازیکن فوق العاده است. ویدال بازیکنی با خاصیت فیزیکی و تکنیکی بالا است. اگر بتوانم دوباره سرمربی وی باشم، از آن استقبال خواهم کرد. من وی را در همه تیم هایم می خواهم.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج