دام شیطانی نصاب دوربین برای دختران
۴۷۵۶۵۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۹
۲۰۶۱۶ 
راننده پراید دودی که درلباس مسافربر، دختران جوان را سوار خودروکرده و آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده بود با ردیابی‌های ویژه پلیسی شناسایی و دستگیرشد. این درحالی است که پسر تبهکار از گوشی تلفن قربانیانش عکس‌های شخصی آنها را به گوشی خودش می‌فرستاد تا وانمود کند آنها با میل خود همراهش شده‌اند.
ایران نوشت: راننده پراید دودی که درلباس مسافربر، دختران جوان را سوار خودروکرده و آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده بود با ردیابی‌های ویژه پلیسی شناسایی و دستگیرشد. این درحالی است که پسر تبهکار از گوشی تلفن قربانیانش عکس‌های شخصی آنها را به گوشی خودش می‌فرستاد تا وانمود کند آنها با میل خود همراهش شده‌اند.
 
 این تبهکار زمانی به دام افتاد که دختر جوان دانشجو، برای رهایی از کابوس‌های شبانه به دادسرای جنایی تهران رفت وشکایت کرد.
 
شاکی زمانی که در مقابل بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران ایستاد، گفت: «چند روز قبل، درخیابان منتظر تاکسی بودم تا به دانشگاه بروم که خودروی پراید سیاه با شیشه‌های دودی در مقابلم نگه داشت. با این تصور که مسافرکش است، سوار شدم. اما او در بین راه ناگهان تغییر مسیر داد و درمحلی خلوت و با تهدید چاقو مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. پسر جوان گوشی تلفن همراهم را با تهدید گرفت و عکس‌های شخصی‌ام را از طریق تلگرام برای خودش فرستاد و چند پیامک نیز از گوشی تلفن همراه من برای خودش ارسال کرد. بعدهم با تهدید گفت: «اگر شکایت کنی دستت به جایی بند نخواهد بود. چون که همه چیزنشان می‌دهد با میل خودت با من بوده‌ای. » و... حرف‌های او باعث شد تا از شکایت منصرف شوم. اما کابوس‌های آن روز تمامی نداشت. حتی برای رهایی از لحظه‌های پراسترس دست به خودکشی زدم که موفق نشدم. درنهایت وقتی دیدم نمی‌توانم با موضوع کنار بیایم، تصمیم گرفتم شکایت کنم.
 
به‌دنبال شکایت دختر جوان، و با دستور بازپرس آرش سیفی، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران وارد عمل شده و پس از ردیابی‌های پلیسی موفق به دستگیری متهم 24 ساله شدند که در زمینه نصب دوربین‌های مداربسته فعالیت داشت.
 
 تحقیقات در این باره ادامه داشت که دختر دیگری به دادسرا رفت و از راننده پراید شیشه دودی شکایت کرد که با تهدید چاقو مورد آزار و اذیت قرارش داده بود.
 
باتوجه به اینکه شگرد این تبهکارمشابه بود، این احتمال مطرح شد که هر دو دختر، قربانی نقشه شوم یک نفر شده باشند.پسر جوان زمانی که برای چندمین بار به دادسرا منتقل شده بود ادعا کرد، دختر جوان با میل خودش با او ارتباط برقرار کرده است.به‌دنبال این ادعا، بازپرس جنایی دستور تحقیقات در این خصوص را صادر کرد. از سوی دیگر با توجه به تحقیقات صورت گرفته، اظهارات متهم رد شد چراکه هر دو قربانی او را شناسایی کردند.
 
بدین‌ترتیب بازپرس جنایی، باتوجه به اینکه احتمال می‌رود، راننده شیطان صفت مرتکب جنایت‌های سیاه دیگری شده باشد، از زنان و دخترانی که دردام این شیطان صفت افتاده‌اند خواست برای اعلام و پیگیری شکایت به اداره شانزده پلیس آگاهی تهران -واقع درخیابان وحدت اسلامی- مراجعه کنند.
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:41 - 1395/11/19
دانشجوی عزیز جورابتا در می اوردی می پیچیدی دور گلویش و اونا خفه اش میکردی .ترسو و بی عرضه بوده ای!
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1395/11/19
عکس این حیو۱ن روبذارن چی میشه
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1395/11/19
این آقا پسر عکسش را نباید گذشت؟
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1395/11/19
بینوا دختره..کاش قانونی تصویب بشه برای حمایت دختران زیر ۲۲سال..
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1395/11/19
از دختر خانمهای هم وطن خواهش می کنم سوار هر اتو موبیلی نشوند و سعی کنند با وسایل نقلیه تردد کنند
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1395/11/19
چرا به تذکرات این دخترها گوش نمی دهند که به ماشین های شخصی سوار نشوند گوش نمی دهند اخرش این بلا ها سرشان می اید
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1395/11/19
خوراندن 1000شپش مخلوط به خلط سینه خوک ماده را به مدت یک ماه به این افراد جانی تجویز میکنم
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1395/11/20
... اگه در هر شهر فقط دو نفر را دست و پا شون قطع بشه دیگه کسی جرات به دختر و زن ربایی و آزار جنسی نمیکنه،
Iran, Islamic Republic of
01:45 - 1395/11/20
چرا عکس بدون پوشش این رو نمیزارید تا همه ملت این رو بشناسند ....
Iran, Islamic Republic of
01:55 - 1395/11/20
ما متأسف هستیم واسه این طور آدمها مملکت ما جایی برای این کارها نیست این رو از کی یاد گرفتید چرا تمام مملکت زیر سؤال میبرند چرا به فکر این کارهای شیطانی هستید اگه یکی با خواهر خودت این کار و بکنه خوشت میاد چرا به فکر پیشرفت خودت و مملکتت نیستی چرا باعث افتخار کشورت نمیشی چرا فقط کارهای شیطانی
Iran, Islamic Republic of
01:59 - 1395/11/20
من بنمایندگی از تمام مردم عزیز کشورمان از مسئولین خواهش میکنیم که تمام این شیطان صفت ها رو اول عقیم بعد تبعید کنید این افراد هوس باز هیچ وقت آدم نمیشی تا بشه درس عبرتی واسه بقیه
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1395/11/21
حیف نام انسان، اینده دو دختر را تباه کرد ،خدا راشکر گرفتنش تا بیشتر قربانی نگیره.
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1395/11/21
خدالعنتش کنه آشغال کثافت دلم کباب شدبرای این فلک زده ها آینده اشون تباه شد الهی سرت بیاد بی همه چیز
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج