کشف یک رمان جدید از «والت ویتمن»
۴۸۴۵۶۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۱
۳۲۶۶
پس از 165 سال اتفاق افتاد
یک دانشجوی دکتری موفق شد رمان کوتاهی از «والت ویتمن» را پس از ۱۶۵ سال پیدا کند.
خبرگزاری ایسنا: یک دانشجوی دکتری موفق شد رمان کوتاهی از «والت ویتمن» را پس از ۱۶۵ سال پیدا کند.
 
کشف یک رمان جدید از «والت ویتمن»

 «کرون»‌ نوشت: «زاخاری تورپین» دانشجوی انگلیسی مقطع دکتری است که موفق به کشف رمان کوتاهی از «والت ویتمن» شاعر و نویسنده مطرح آمریکایی شده است.

این اثر ادبی «زندگی و ماجراهای جک اِنگِل» نام دارد که در سال ۱۸۵۲ به صورت سریالی و بدون ذکر نام نویسنده در روزنامه به چاپ می‌رسید و طی ۱۶۵ سال گذشته هیچ خبری از آن نبود.
 
کشف یک رمان جدید از «والت ویتمن»

بخشی از روزنامه نیویورک تایمز در ۱۸ مارس ۱۸۵۲

این دانشجو، رمان شاعر «برگ‌های علف» را در آرشیو کتابخانه کنگره آمریکا پیدا کرده است. یکی از استادان ادبیات انگلیسی درباره این کشف گفت: کشف «تورپین» می‌تواند تمام دانسته‌های ما را درباره دوران فعالیت حرفه‌ای «ویتمن» تغییر دهد. این رمان اطلاعات زیادی درباره دوران ابتدایی کار و زندگی «والت ویتمن» را که او بعدها سعی در مخفی کردنش داشت، در اختیار ما می‌گذارد.

وب‌سایتی منتسب به این نویسنده، شاعر و مقاله‌نویس مطرح آمریکایی، نسخه دیجیتالی رمان ۳۶ هزار کلمه‌ای «زندگی و ماجراهای جک اِنگل» را منتشر کرده و دانشگاه «لووا پرس» نیز نسخه‌های جلد نرم و سخت آن را به معرض فروش گذاشته‌ است.
 
کشف یک رمان جدید از «والت ویتمن»
دست‌نوشته‌ای از «ویتمن» درباره رمان «زندگی و ماجراهای جک انگل»

«تورپین» سال گذشته هم موفق شده بود مجموعه روزنامه‌هایی را پیدا کند که «ویتمن» طی سال ۱۸۵۸ در آن‌ها با نامی مستعار، مطالبی را درباره تناسب اندام و سلامت بدن منتشر می‌کرد.

«والت ویتمن» شاعر، مقاله‌نویس و روزنامه‌نگار آمریکایی بود که آثاری چون «برگ‌های علف»، «ای ناخدا، ناخدای من» و «خداحافظ خیال من» را خلق کرد. او را پدیدآورنده شعر آزاد آمریکا می‌دانند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج