واکنش نوزاد پس از شنیدن صدای مادرش برای نخستین بار
۴۸۵۲۶۷
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۴
۸۶۴۵
در اطراف ما همواره کسانی هستند که با مشکلات جسمانی مختلف دست و پنجه نرم می کنند و از این بابت درد زیادی را تحمل می نمایند. ما در این مطلب قصد داریم موردی را به شما نشان دهیم که قلبتان را به درد خواهد آورد.
وبسایت روزیاتو - حامد آل محمد: در اطراف ما همواره کسانی هستند که با مشکلات جسمانی مختلف دست و پنجه نرم می کنند و از این بابت درد زیادی را تحمل می نمایند. ما در این مطلب قصد داریم موردی را به شما نشان دهیم که قلبتان را به درد خواهد آورد.

«متیو سوِنتام» نوزادی است که از بدو تولد بیماری «سیتومگالوویروس» یا «CMV» را به همراه داشته و زندگی اش را با مشکلات فراوانی آغاز کرده است. وی علاوه بر داشتن هپاتیت و کیست مغزی، ناشنوا نیز هست. با این حال بیمارستان دانشگاه کلورادوی آمریکا در ۴ آگوست سال ۲۰۱۶ توانست کار بسیار مثبتی در این زمینه انجام دهد و به نوعی زندگی متیو را دگرگون سازد.

آن ها در ۴ ماهگی یک سمعک ویژه به او هدیه دادند که وی با استفاده از آن می تواند صداهای اطرافش را بشنود. پس از آن که وسیله یاد شده روی گوش او کار گذاشته شد، متیو توانست برای نخستین بار صدای مادرش را بشنود. واکنش او به این اتفاق به قدری جالب و احساسی بود که مادرش «ارین سوِنتام» تصمیم گرفت ویدیوی آن را به اشتراک بگذارد.
 
ویدیوی زیر این عکس العمل دیدنی را به شما نشان خواهد داد، پیشنهاد می دهیم به تماشای آن بنشینید. 
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
تبدیل اتومبیل به اسنوموبیل با Track N GO
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج