شــادي را به زندگـــي تان ببرید
۴۸۹۲
۲۷ تير ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۳
۱۹۰۳۹ 
متنوع ترین زیورآلات این روزها
هركدام از اشياي متعلق به شما به وسيله لوازم تزئيني همراه با آن‌ها جلوه‌اي بيش از پيش پيدا مي‌كند. اين ملزومات تزئيني چه به تنهايي و چه با تركيب شدن با وسايل ديگر، شما را درخشان‌تر از هميشه نشان مي‌دهد.
برترین مجله اینترنتی ایران


هركدام از اشياي متعلق به شما به وسيله لوازم تزئيني همراه با آن‌ها جلوه‌اي بيش از پيش پيدا مي‌كند. اين ملزومات تزئيني چه به تنهايي و چه با تركيب شدن با وسايل ديگر، شما را درخشان‌تر از هميشه نشان مي‌دهد. از زيورآلات گرفته تا جاكليدي و آويز كيف هركدام در نوع خودشان بايد چشمگير و شكيل باشند. ما اين مدل‌هاي زيبا را به شما پيشنهاد مي‌كنيم.

متفاوت باشيد

به اين مدل‌هاي متنوع نگاه كنيد. رنگ‌هاي طلايي و نقره‌اي با رنگ‌هاي تند و ملايم تركيب شدند تا از وسيله‌اي ساده، يك جاسوئيچي يا آويز كيف به اين چشمگيري و زيبايي ساخته شود.
  • حدود قيمت: 7 تا 10 هزار تومان

اسپرت‌هاي ضدزنگ

اين سنجاق سينه‌ها تركيبي از طرح‌هاي سنتي و مدرن است. شلوغي و تجمع رنگ‌ها در اين سنجاق‌ها جنبه مدرن و اسپرت بودن كار را بالا برده و جلوه صدچنداني به آن‌ها بخشيده است.
  • حدود قيمت: 5 تا 7 هزار تومان

هنر روي گوش‌هاي شما

همه آنچه را كه از يك گوشواره مي‌خواهيد، اين‌كه هم زيبا باشد و هم با وزن سبكي كه دارد بتوانيد در تمام طول روز گوشواره‌هاي‌تان را در گوش‌تان نگه داريد.
  • حدود قيمت: 3 تا 7هزار تومان

براي بركت خانه

اين چهارقل زيبا هم بركت خانه است و هم با زيبايي و ظرافتش جلوه‌گر سطوحي مانند در و ديوار است.
  • حدود قيمت: 5 تا 7 هزار تومان

دستبندهاي متفاوت

در اين مدل‌ها هم طرح‌هاي حجيم و درشت پيدا مي‌شود و هم طرح‌هاي متفاوتي كه با الياف چرم مانند تركيب شده است. درهرحال، مهم متفاوت و چشمگير بودن آن‌هاست؛ ويژگي‌هايي كه در اين دستبندها پيدا مي‌كنيد.
  • حدود قيمت: 7 تا 10 هزار تومان

آويزهاي ديواري كه خانه‌تان را متفاوت مي‌كند

ديوارهاي خالي و پرده‌هاي بي‌رنگ و رو. اين آويزها تمام اين سطوح را از يكنواختي بيرون مي‌آورد و جلوه‌اي خيره كننده به آن‌ها مي‌بخشد.
  • حدود قيمت: 7 تا 10 هزار تومان

روميزي‌هاي زيبا و معطر

اين بسته‌هاي كوچك گل، هم جلوه‌بخش ميز آرايش‌تان است و هم معطركننده فضا.
  • حدود قيمت: 5 تا 6 هزار تومان.

خلاقيت در گردنبند شما

در اين طرح‌ها كه پر از مهره‌ها و نگين‌هاي رنگارنگ است ظرافت و زيبايي با نوآوري و خلاقيت تركيب شده تا شما تفاوت را بيش از پيش احساس كنيد.
  • حدود قيمت: 10 تا 25 هزار تومان
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج