واکنش کونته به شایعه پیوستن به اینتر
۴۹۰۷۰۳
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۸
۸۱۷۵
آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی در مورد دیدار دوشنبه شب تیمش در برابر وستهام صحبت کرد.​​​​​​​
ورزش سه: آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی در مورد دیدار دوشنبه شب تیمش در برابر وستهام صحبت کرد.​​​​​​​
 
پیروزی در برابر چکش ها، یک گام بلند دیگر به سوی قهرمانی برای آبی های لندن خواهد بود.
 
اخبار مربوط به پیشنهاد اینتر: "شخصا تمایلی به ترک چلسی ندارم. از نظر من همه چیز روشن است زیرا من با چلسی قرارداد دارم و در حال بنا کردن اندیشه ای جدید در باشگاه چلسی هستم. اهداف من مربوط به حال و آینده است و موضوع مبهمی در این رابطه وجود ندارد.
 
بی شک من از ماندن در چلسی بسیار خوشحال هستم اما تنها مشکل من دوری از خانواده است. در حال حاضر آنها در ایتالیا زندگی می کنند اما من در آینده تصمیم دارم آنها را نیز به لندن منتقل کنم تا در کنار هم زندگی کنیم زیرا بدون شک آنها نیز دلتنگ من هستند."
 
واکنش کونته به شایعه پیوستن به اینتر

شرایط ادن هازارد: "در حال حاضر مشکل خاصی برای هازارد وجود ندارد. او کمی دچار مشکل شده بود و دچار آسیب دیدگی کوتاهی شد اما موضوع در نهایت جدی نبود. تمام بازیکنان در شرایط خوبی هستند و مشکلی برای دیدار برابر وستهام وجود ندارد."
 
شکست برابر وستهام در جام اتحادیه: "شکست برابر وستهام در جام اتحادیه ناراحت کننده بود و حالا نیز ما بازی دشواری در پیش رو داریم اما همه هدف ما کسب سه امتیاز است. با تعهد و تمرکز بالا، کاملا آماده مبارزه با وستهام هستیم.
 
دیدار ما روز دوشنبه برگزار می شود و ما از نتایج دیگر رقبا نیز آگاه می شویم پس فشار فراوانی روی ما خواهد بود. اما ما کاملا آماده رویارویی با حریف هستیم و امیدوارم بتوانیم بازی بهتری نسبت به مبارزه با وستهام در جام اتحادیه به نمایش بگذاریم."
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج