کونته: مورینیو با جنگ روانی، نمی‌تواند پیروز شود
۴۹۵۴۲۳
۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۲
۵۴۵۷
کونته در مورد دیدار حساس تیمش مقابل منچستریونایتد صحبت کرده است.
وبسایت نود: کونته در مورد دیدار حساس تیمش مقابل منچستریونایتد صحبت کرده است.

 چلسی در حالی این هفته در جام حذفی میزبان منچستریونایتد است که آبی های لندن در بازی رفت از لیگ برتر موفق شدند با نتیجه سنگین ۴-۰ تیم مورینیو را شکست دهند، خوشحالی های کونته در پیروزی پر گل تیمش در آن شب، باعث شد تا مورینیو در پایان بازی به طور خصوصی با او در این مورد صحبت کند. اما کونته در آستانه رویارویی دوباره با مورینیو در مورد این جدال صحبت کرده است:

بعد از آن بازی با هم صحبتی نداشته ایم، فکر هم نمی کنم صحبت کردن مان مهم باشد. موضوعی بین مان وجود ندارد که نیاز به شفاف سازی داشته باشد. فکر می کنم در دوران حضورم در چلسی نشان داده ام که با شور و شوق خاصی در این ورزش فعالیت می کنم. بازیکنانم کاملاً در حال تلاش برای این بازی هستند و روی این مسابقه تمرکز کرده اند. جنگ های روانی برای تان برد به ارمغان نمی آورد.

کونته: مورینیو با جنگ روانی، نمی‌تواند پیروز شود

حتی قبل از آن بازی در اکتبر، می دانستم با تیم خیلی خوبی روبرو می شویم، اکنون نیز همان احساس را دارم. در اکتبر آینده تیم را نمی دانستیم، ولی اکنون در ماه مارچ صدرنشین لیگ برتر هستیم و به عنوان یک تیم هویت خوبی داریم.

در حال حاضر تمام بازیکنان تیمم در دسترس هستند. اما هنوز شنبه و یکشنبه هم تمرین داریم. مهمترین چیز، اتفاقات زمین بازی است. پس باید تیم خود را به شیوه درست و مناسبش، آماده بازی کنید. امیدوارم نه فقط روی کاغذ، بلکه در زمین بازی هم تیم برتر باشیم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج