ناجا: امنیت‌ هر سال، بیشتر از قبل می شود
۵۰۱۴۵۴
۰۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۳
۲۶۹۶
فرمانده نیروی انتظامی گفت: خدا را شکر امنیت مطلوبی در کشور حاکم است، چراکه این کشور، کشور صاحب‌الزمان(عج) است و هر سال که می‌گذرد، امنیتش ارتقا می‌یابد.
خبرگزاری فارس: به نقل از پایگاه خبری پلیس، در نخستین روز از سال 96 سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده ناجا در دیدار فرماندهان انتظامی استان اصفهان با وی برای همه همکاران در پلیس اصفهان آرزوی سلامتی و تندرستی کرد و اظهارداشت: با توجه به آغاز سال نو با نام مقدس حضرت فاطمه زهرا(س) امیدواریم که امسال سالی فاطمی برای تمام همکاران باشد.

وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری و تدبیر ایشان با عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال افزود: نیروی انتظامی با تمام توان در راستای تحقق این شعار از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.

اشتری خاطرنشان کرد: خدا را شکر امنیت مطلوبی در کشور حاکم است چرا که این کشور، کشور صاحب الزمان (عج) است و هر سال که می‌گذرد امنیت اش ارتقاء می‌یابد.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به دیداری که خدمت رهبر معظم انقلاب داشتند، عنوان داشت: هنگامی که گزارش یک ساله اخیر اقدامات نیروی انتظامی را تقدیم نمودم، مقام معظم رهبری ضمن ابراز رضایت مندی از ناجا، از تلاش همه مجاهدین فی سبیل الله تقدیر و تشکر کردند و ابراز رضایت‌مندی ایشان از عملکرد ناجا بهترین عیدی را برای ما رقم زد.

وی اضافه کرد: اصفهان به دلیل داشتن مناطق گردشگری و توریستی داخلی و خارجی از اهمیت خاصی نسبت به سایر استان‌های کشور برخوردار است و امنیت این شهر در سایه تلاش خستگی‌ناپذیر فرماندهان مدبر و همکاران سبزپوش ما محقق می‌شود.

فرمانده ناجا در پایان با اشاره به امنیت مطلوب استان اصفهان تشریح کرد: با برنامه‌ریزی که فرماندهان این استان انجام می‌دهند امنیت نصف‌ جهان باید نمونه باشد و جایی برای عرض اندام مجرمان و اراذل و اوباش نبوده و نتوانند به راحتی در شهر جولان دهند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج