اعلام زمان اجرای طرح ترافیکی در روز 13 بدر
۵۰۵۷۳۱
۱۲ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۱
۵۹۹۰
جانشین فرمانده ناجا با اشاره به افزایش 16 درصدی ترددهای جاده‌ای در نوروز امسال از کاهش 8 درصدی کشته‌های سرصحنه تصادفات رانندگی طرح نوروزی تا کنون خبر داد.
خبرگزاری ایرنا: جانشین فرمانده ناجا با اشاره به افزایش 16 درصدی ترددهای جاده‌ای در نوروز امسال از کاهش 8 درصدی کشته‌های سرصحنه تصادفات رانندگی طرح نوروزی تا کنون خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس راهور، سردار سرتیپ اسکندر مومنی افزود: برابر آخرین آمارها استان‌های مازندران، گیلان، قم، فارس، خراسان رضوی و خوزستان پرترددترین استان‌ها در نوروز امسال بودند.

وی با اشاره به افزایش 16 درصدی ترددهای جاده‌ای در نوروز امسال گفت: علی‌رغم افزایش حجم ترددها و بارش نزولات آسمانی، 8 درصد کشته‌های سر صحنه تصادفات در نوروز امسال کاهش یافت.

جانشین فرمانده ناجا با بیان این که تصادفات رانندگی در موج دوم سفرهای نوروزی کاهش بیشتری داشته است و رانندگان بیشتر رعایت کردند، تصریح کرد: تا کنون حدود 70 درصد مسافران نوروزی به مبادی اولیه بازگشته‌اند و بخشی از مسافرانی که هنوز بازنگشته‌اند، فردا و بخشی نیز روز 14 فروردین باز می‌گردند که بر این اساس، طرح نوروزی پلیس تا 15 فروردین و بازگشت کامل مسافران ادامه خواهد داشت.

وی از بهبود شاخص‌های امنیتی در نوروز امسال خبر داد و گفت: سرقت‌ها و جرایم مهم مانند سرقت مسلحانه، سرقت خودرو و سرقت منزل کاهش قابل توجهی داشته است.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به روز طبیعت گفت: فردا حوزه درونشهری پلیس راهور بسیار پرکارتر از حوزه جاده‌ای است و بر این اساس طرح انتظامی و ترافیکی ویژه روز طبیعت از 5 صبح فردا در سراسر کشور اجرا می‌شود.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج