حمایت باتیستوتا از حضور ایکاردی در تیم ملی
۵۰۸۷۷۰
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۵
۳۱۷۳ 
گابریل باتیستوتا، اسطوره فوتبال آرژانتین، معتقد است که باید به مائورو ایکاردی این فرصت داده شود تا به جای گونسالو ایگواین در نوک خط حمله آلبی سلسته به میدان برود.​​​​​​​
ورزش سه: گابریل باتیستوتا، اسطوره فوتبال آرژانتین، معتقد است که باید به مائورو ایکاردی این فرصت داده شود تا به جای گونسالو ایگواین در نوک خط حمله آلبی سلسته به میدان برود.​​​​​​​

 ایکاردی تنها یک بار و آن هم در سال 2013 به عنوان بازیکن ذخیره مقابل اروگوئه در ترکیب آرژانتین قرار گرفت اما علی رغم نمایش های درخشان برای اینتر، دیگر به اردوی آلبی سلسته دعوت نشد و ادگاردو بائوسا، سرمربی جدید آرژانتین هم هنوز او را به تیمش دعوت نکرده است.
 
گفته می شود دلیل دعوت نشدن او به اردوی آرژانتین، عدم تمایل تعدادی از بازیکنان اصلی این تیم، بعد از ماجرای خیانت ایکاردی به دوس صمیمی اش، ماکسی لوپز، است.
 
حمایت باتیستوتا از حضور ایکاردی در تیم ملی

با این وجود، نمایش های خوب او باعث شده تا گروهی خواهان دعوت این مهاجم جنجالی  شدند و با توجه به اینکه ایگواین در دیدارهای اخیر آرژانتین موفق نبوده، باتیستوتا معتقد است زمان تغییر فرا رسیده است.
 
او به خبرنگاران گفت:" شماره 9 تیم باید کسی باشد که گل می زند.  من ایگواین را خیلی دوست دارم اما متاسفانه او آنطور که در اروپا بازی می کند، برای تیم ملی بازی نمی کند. او برای یووه خیلی خوب بازی می کند و در راه رسیدن به قهرمانی های زیادی است اما اگر او به استراحت نیاز دارد، چرا یک شانس به ایکاردی ندهیم؟
 
این تیم ملی است، نه تیم باشگاهی. بنابراین باید در زمان حال زندگی کرد."
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج