مسعود کیمیایی پشت دوربین «عدالت شوم»
۵۰۹۶۰۸
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶
۶۹۷۰ 
درخواست پروانه بزودي ارائه مي شود
مسعود کیمیایی بزودی با پایان بازنویسی فیلمنامه «عدالت شوم» برای ساخت این فیلم درخواست پروانه خواهد داد.
روزنامه بانی فیلم: مسعود کیمیایی بزودی با پایان بازنویسی فیلمنامه «عدالت شوم» برای ساخت این فیلم درخواست پروانه خواهد داد.
 
مسعود کیمیایی پشت دوربین «عدالت شوم»

«عدالت شوم» عنوان موقت جدیدترین فیلم مسعود کیمیایی محسوب می شود که در حال حاضر فیلمنامه آن در حال آماده سازی است و این فیلمساز بزودی برای ساخت فیلم جدید خود به وزارت ارشاد درخواست پروانه خواهد داد.

کیمیایی در گفت وگویی کوتاه با ما درباره وضعیت تولید فیلم جدید خود گفت: «عنوان موقت فیلم «عدالت شوم» نام دارد و فیلمنامه آن در حال آماده سازی است. نام فیلم به طور قطع تغییر خواهد کرد و در زمان آغاز پیش تولید نام جدید اعلام خواهد شد».

وی در پایان افزود: «درباره زمان آغاز فیلمبرداری نیز باید بگویم قرار است بعد از ساخت فیلم پولاد با عنوان «لکنت» وارد مرحله تولید «عدالت شوم» خواهم شد. این فیلم نیز به نوعی بازگشت به حال و هوای فیلم های قبلی ام خواهد بود و نگاهی متفاوت به یک سوژه روز اجتماعی دارد».

کیمیایی در حالی خبر از ساخت بیست و نهمین فیلم سینمایی خود می دهد که آخرین ساخته این کارگردان با نام «قاتل اهلی» بعد از نمایش در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر، هنوز به نمایش عمومی درنیامده است.

در «قاتل اهلی» پرویز پرستویی، لعیا زنگنه، پگاه آهنگرانی، پرویز پورحسینی، حمیدرضا آذرنگ، حمیدرضا افشار، سعید پیردوست، امیر جدیدی، شراره دولت آبادی و… به ایفای نقش پرداخته اند.

کیمیایی بعد از پایان ساخت «قاتل اهلی» با تهیه کننده فیلمش دچار اختلافاتی شد و همین مسئله باعث به وجود آمدن حواشی در زمان نمایش این فیلم در جشنواره فجر شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج