شکسته شدن رکورد گینس توسط پورشه کاین
۵۲۴۷۶۶
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳
۶۴۷۲ 
خودروهای لوکس همواره از محبوبیت زیادی میان علاقه مندان به این زمینه برخوردار بوده اند. یکی از بهترین شرکت ها که در رابطه با تولید این گونه وسایل شهرت زیادی دارد، پورشه است. خودرو ساز آلمانی با مدل های خیره کننده خود توانسته نظر عده زیادی را به سوی خود جلب نماید. یکی از مدل های پرطرفدار این کمپانی، پورشه کاین نام دارد.
وبسایت روزیاتو - حامد آل محمد: خودروهای لوکس همواره از محبوبیت زیادی میان علاقه مندان به این زمینه برخوردار بوده اند. یکی از بهترین شرکت ها که در رابطه با تولید این گونه وسایل شهرت زیادی دارد، پورشه است. خودرو ساز آلمانی با مدل های خیره کننده خود توانسته نظر عده زیادی را به سوی خود جلب نماید. یکی از مدل های پرطرفدار این کمپانی، پورشه کاین نام دارد.

از جمله مشخصاتی که کمتر در این وسیله مورد توجه قرار گرفته، میزان توانایی آن برای یدک کشیدن وسیله ای دیگر است. باید به اطلاع برسانیم که پورشه کاین می تواند هر چیزی تا وزن ۴۵۳۵ کیلوگرم را همراه خود بکشد. اما معنای سخن یاد شده این نیست که پورشه کاین در مواجهه با موارد سنگین تر دچار مشکل خواهد شد.

خوردوساز آلمانی برای آنکه بتواند رکورد گینس در زمینه سنگین ترین هواپیمای کشیده شده توسط خودرو را جا به جا کند، از یک کاین اس دیزلی استفاده کرده است. بنا شد که ماشین یاد شده هواپیمای ایرباس «A380» با وزن ۲۸۵ تن را بکشد. رکورد قبلی تنها ۱۷۰ تن بود و بنابراین حرکت یاد شده گام مهمی در این زمینه به شمار می رفت.

در این راه هیچ تغییری در خودرو اعمال نگشت و یک طناب یدک معمولی مورد استفاده قرار گرفت. موتور پورشه کاین می تواند ۳۷۵ اسب بخار قدرت و ۸۵۰ نیوتون متر گشتاور ایجاد نماید. برای اطمینان از اتفاقی نبودن این موفقیت، شرکت آلمانی از یک پورشه کاین توربو اس نیز استفاده نمود. ویدیوی زیر جزئیات این رکورد شکنی را به شما نشان خواهد داد، دعوت می کنیم به تماشای آن بنشینید.
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
تبدیل اتومبیل به اسنوموبیل با Track N GO
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج