دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر
۵۳۲۰۹۶
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵
۲۲۱۰۳ 
بر مبنای اطلاعات و شواهد موجود و ادعای محکم یوفولوژیست ها، دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر را می‌بایست به عنوان موضوعی جدی مورد توجه قرار داد!
وبسایت گجت نیوز - آرش صابری: بر مبنای اطلاعات و شواهد موجود و ادعای محکم یوفولوژیست ها، دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر را می‌بایست به عنوان موضوعی جدی مورد توجه قرار داد!

آیا اجداد ما در حدود 4600 سال پیش، به ابزارهای لازم برای ساخت هرم جیزه در مصر دسترسی داشته‌اند؟ اندازه‌گیری‌های بسیار دقیق، هم‌ترازی با اجرام آسمانی و همچنین تشخیص درست شمال مغناطیسی کره زمین از جمله عواملی هستند که به عنوان دلایلی محکم برای اثبات دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر معرفی شده‌اند.
 
دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر

یک نظریه‌ی کاملا جدید ادعا می‌کند که موفق به شکستن این معمای تاریخی شده است. به گفته‌ی محققین، بیگانگان فضایی در هزاران سال قبل، از مصریان باستان بازدید کرده‌اند. از این رو، می‌توان گفت که مصریان باستان با بهره‌گیری از تکنولوژی فوق پیشرفته‌‌ای که بیگانگان در اختیار آنان قرار داده‌اند، موفق به ساخت این اهرام شگفت‌انگیز شده‌اند.

در ادامه‌ی این نظریه، یک ادعای تکان دهنده نیز مطرح شده است! اهرام مصر، چندین هزار قبل‌تر از تصورات امروزی ما ساخته شده است. در واقع، گفته می‌شود که قدمت ساخت این اهرام، به 12 هزار و 500 سال قبل برمی‌گردد؛ زمانی که هنوز هیچ تمدنی بر روی کره زمین وجود نداشت!

دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر

نظریه پردازان بیگانگان یا فضانوردان باستانی ادعا می‌کنند که ساخت اهرام مصر و یا بناهای استون هنج در انگلستان، به کمک تکنولوژی انسان‌های دوران تاریخی غیرممکن بوده است. با استناد بر این نظریه، می‌توان اینطور پیش‌بینی کرد که نیاکان ما، با بهره‌گیری از یک جهش علمی (به کمک بیگانگان)، موفق به ساخت چنین بناهای پیشرفته‌ای شده‌اند.

این بازدیدکنندگان فرازمینی که از دنیاهای دیگر به زمین آمده‌اند، توسط نیاکان ما به عنوان خدایان شناخته شده و در طول دوره‌های مختلف مورد پرستش آنان قرار داشته‌اند.

نظریه‌پردازان توطئه، به طور قطع بر یقین اعلام می‌کنند که دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر غیر قابل انکار است:

    آیا شما سازه‌های سنگی بزرگ در مصر باستان را می‌شناسید؟ ظاهرا بسیاری از اهرام به عنوان آرامگاهی برای فراعنه مصر ساخته شده‌اند. آیا واقعا فکر می‌کنید که این اهرام توسط نیاکان ما ساخته شده‌ است؟ سخت در اشتباهید؛ چرا که ما با شواهدی غیر قابل انکار می‌توانیم مسئله دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر را به اثبات برسانیم.

آیا اسناد موجود برای اثبات دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر کافی هستند؟

چه چیزی در اینجا اتفاق افتاده است؟ به نظر می‌رسد که موجودات بیگانه با وسیله نقلیه خود از سرزمینی بسیار دور به نزدیکی کره زمین آمده و دلتای نیل را به طور دقیق مورد بررسی قرار داده‌اند تا جهت قرارگیری هرم به درستی انتخاب شود. همچنین محل قرارگیری این هرم، به درستی با شمال مغناطیسی تنظیم گردیده‌ است. حال این سوال پیش می‌آید که نیاکان ما بدون دارا بودن قطب‌نمای مغناطیسی، چگونه توانسته‌اند هرم جیزه را درست در نقطه مقابل قطب شمال مغناطیسی تنظیم کرده و سپس آن را بنا کنند؟

دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر

    بیگانگانی که به زمین آمدند، از فناوری‌های پیشرفته‌ای برخوردار بوده‌اند. آنان با استفاده از قطب‌نمای دقیق خود، توانستند مکان صحیح قطب شمال و جنوب را شناسایی و از آن در ساخت اهرام مصر به زمینیان کمک کنند.

یکی دیگر از عوامل اثبات دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر را می‌توان به اندازه‌گیری‌های محاسباتی بسیار دقیق نسبت داد. اهرام ساخته شده در مصر، هم‌ترازی شگفت‌آوری را با برخی از اجرام آسمانی دارند. ساخت مستقل این اهرام توسط مصریان باستان، اندکی دوری از ذهن است.

در بعدازظهر روز «انقلاب تابستانی»، از نگاه یک ناظر در نزدیکی مجسمه ابوالهول، خورشید درست در بین هرم جیزه و هرم همسایه آن قرار می‌گیرد. در آن زمان، مصریان باستان از طول دقیق یک سال و یا مفهوم «انقلاب تابستانی» بی اطلاع بودند؛ پس چه کسانی در همکاری با نیاکان ما موفق به طراحی چنین اهرام پیچیده‌ای شده‌اند؟

بیگانگان فضایی، طولانی‌ترین روز سال را هم به طور دقیق محاسبه‌ کرده و برای ساخت اهرام جیزه در اختیار نیاکان ما قرار دادند. همچنین جالب است بدانید که در سحرگاه روز «انقلاب زمستانی»، طلوع خورشید درست از قسمت سر مجسمه ابوالهول انجام می‌گیرد.

دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر

همچنین گفته می‌شود که موقعیت اهرام مصر، درست در هم‌ترازی سه ستاره از صورت فلکی جبار در حدود 10 هزار سال پیش از میلاد مسیح قرار داشته است. نظریه‌پردازان توطئه در این باره می‌گویند:

    بیگانگان در حدود 10 هزار و 500 سال پیش از میلاد مسیح به زمین آمده و مجسمه ابوالهول و اهرام مصر را بنا نهادند. فرازمینی‌ها، این کار را با ساخت سر یک شیر، جهت هم‌ترازی با کمربند جبار و همچنین صورت فلکی لئو انجام دادند. هزاران سال بعد، رامسس (فرعون یازدهم مصر)، از وجود سر یک شیر بر روی یک مجسمه در سرزمین خود اعلام نارضایتی کرد. از این رو، او دستور ساخت سری مشابه با آن را در مجسمه‌ی مخصوص صادر کرد.

نظریه‌پردازان توطئه، بر این باورند که انسان‌ها با دانش آن روز، نمی‌توانند چنین سازه‌هایی را ساخته باشند. به نظر می‌رسد که دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر را باید به طور جدی‌تری مورد توجه قرار داد.

البته این نظریه، مخالفانی را نیز دارد! برای مثال، گروهی با استناد بر شواهد تاریخی معتقدند که انسان‌ها، به تنهایی قادر به ساخت چنین سازه‌هایی بوده‌اند. در یک مقاله در مورد اهرام مصر، مخالفین نظریه توطئه آورده‌اند که اکتشاف ستون‌ سنگی از جنس گرانیت با وزن 1000 تُن، می‌تواند دلیل محکمی بر ساخت آنان توسط نیاکان ما باشد. از کاربرد این سنگ در ساخت اهرام مصر، به علت شکاف برداشتن صرف نظر شده است. مخالفان نظریه دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر ، می‌گویند:

    پس از شکل دادن سنگ‌ها، کارگران شروع به صیغل دادن آنان می‌کردند. انواع مختلفی از ابزارهای سمباده کشیدن سنگ‌ها در مصر کشف شده‌اند، با این حال شواهد موجود نشان می‌دهد که انسان‌های آن زمان، توانسته‌اند به طور مستقل این سازه‌ها را برپا کنند.

همچنین برخی مخالفان با نظریه مذکور، نحوه‌ی حرکت دادن این تکه سنگ‌ها را به سورتمه‌های چوبی و طناب نسبت می‌دهند. آیا به نظر شما دلایل ارائه شده برای اثبات این موضوع کافی هستند؟ شما چه فکر می‌کنید؟ آیا نیاکان ما به تنهایی توانسته‌اند این سازه‌ها را برپا کنند و یا اینکه دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر مسئله‌ای غیرقابل انکار است؟
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:35 - 1396/02/25
همه‌ی این نظریه چرنده اونایی که اینارو ساختن و اون موقع انقدر پیشرفته بودن الان کجان؟چرا باز نمیان؟ تخت جمشید و آکروپولیس ستون‌های به این بلندی دارن اونارو کی ساخته؟علم هندسه و معماری همیشه در تفکرات انسان نقش داشته و انسان‌های نخبه همیشه در طول تاریخ پیدا میشدن که بتونن تو دنیا تغییر و تحول ایجاد کنن از اشکال طبیعت الهام می‌گرفتن و سازه میساختن تو اختراعات بشر عجیب‌تر از برق و هواپیما پیدا نمیشه انسانی که الان می‌تونه فضاپیما بفرسته سیاره مشتری مسلما اون موقع هم توانایی ساخت چنین سازه‌هایی رو داشته الان که ما فضاپیما میسازیم سازه‌هایی داریم که اهرام ثلاثه در برابر اونا هیچ هستن پس اونایی که انقدر علم داشتن که از اون‌سر کهکشان بیان اینجا باید سازه‌هایی باشکوه‌تری برای ما میساختن
پاسخ ها
فاطمه اکبری
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
چون فرعون علم این جور چیزارو داشت میگفت خدا هستم. بخاطر همینه که علم اون پیشرفت نکرده اگه علم همراه با خدایی بودن باشه اون علم پابرجابود. اینارو انسانها بنا کردن و چون ادعای خدا بودن کردند خدا همه اونارو نابود کرد و خاک و سنگ ها هم گذاشت برای ما که درس عبرتی بشه که ادعای خدا بودن نکنیم
Iran, Islamic Republic of
01:03 - 1396/02/26
خیلی جالب بود بازم از این مطالب بزارید ممنون
Iran, Islamic Republic of
03:32 - 1396/02/29
به مخالفان این نظریه میگم فیلم برخورد از نوع چهارم رو ببیند..جالبه..
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1396/10/29
هیچ دانشمندی هنوز نتونسته اثبات کنه این سازه ها ساخت بشر هستن حتی دانشمندی ده سال تحقیق کرده در مورد ابزار ساخت و چگونگی اون ولی به هیچ نتیجه ای نمیرسه
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1396/12/23
واقعا پیچیده است اهرام ثلاثه اما همین پیچیدگی و رازآلود بودنش ان را جالب کرده خیلی ممنون از این مطالب بیشتر بگذارید
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1397/02/04
سلام لطفا چرت و پرت تحول مردم ندین
این ادعای کافران هست که میگه همه چی رو فضایی ها به انسان آموزش دادن و حتی به پیامبران هم اونا دستور دادن شما هم داری براشون ناخواسته بازی می کنی
اینا همش شیطان پرستیه که عکس جن ها رو می کشن می گن اینا آدم فضایی هست و اونا همه چی به ما یاد میدن شما هم بازی خوردی داداش اینا همه سازه دست انسان هست و تمام مثل تخت جمشید و دیوار چین و .....
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1397/02/08
ممنمون از تحقیق زیبای شما
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1397/02/26
من آدم فضایی ها رو دیدم
راست میگم قهر کردم رفتم تو کوه تنها بودم اونارو دیدم
پاسخ ها
مهرشاد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۷
جن دیدی داداچ
محمد
Netherlands
۰۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۴
جوووووون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
چی میزنی
Iran, Islamic Republic of
08:32 - 1397/08/02
من میگم هیچ بی حکمت خداوند نیست هزکجامعلوم همه چی وجود داشته مخصوصا همان ادم فضای نظرمن این ۴۰۰۰هزارسال پیش یابیشتر خیالت جمع چن یادیو یاهرچی دیگر بامردان بزرگ رابطه داشتن خدایااین همه علم تعجب اور مردمان قدیم کی بودن خدایا ازطرف من درودبرکوروش بزرگ ۷ابان نزدیک
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1398/03/03
والا من نمیدونم چه کسی ساخته ولی به احتمال زیاد ادم فضایی ها ساختن چون دلایلی برای این حرف است مانند اینکه با اندازه دقیق ساخته شده ودر ان زمان ماشین الات نبوده پس چجوری این سنگ های بزرگ رو جابجا
میگردن و........
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج