هند: برای ماهیگیری به آب‌های ایران نروید!
۵۴۳۹۴۷
۱۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۸
۱۳۹۳۶ 
سفارت هند در ابوظبی با انتشار توصیه نامه ای به ملوانان هندی ای که قصد کار بر روی کشتی های ماهیگیری ای دارند که ممکن است از آبهای امارات وارد آب های جمهوری اسلامی ایران شوند توصیه کرد در این کشتی ها کار نکنند.
دولت بهار: سفارت هند در ابوظبی با انتشار توصیه نامه ای به ملوانان هندی ای که قصد کار بر روی کشتی های ماهیگیری ای دارند که ممکن است از آبهای امارات وارد آب های جمهوری اسلامی ایران شوند توصیه کرد در این کشتی ها کار نکنند.

به نقل از پایگاه اینترنتی بله ویزیون، سفارت هند در ابوظبی با انتشار توصیه نامه ای به ملوانان هندی ای که قصد کار بر روی کشتی های ماهیگیری ای دارند که ممکن است از آبهای امارات عازم آب های جمهوری اسلامی ایران هستند، توصیه کرد در این کشتی ها کار نکنند.

در این اطلاعیه خطاب به همه مهاجرانی که قصد دارند بر روی کشتی ها و قایق های ماهیگیری ای کار کنند که از امارات ممکن است وارد آب های ایران شوند آمده است که نیروی دریایی ایران تمام کشتی های غیرقانونی ای که وارد آبهای سرزمینی ایران می شوند را کنترل و توقیف می کند و کشتی هایی که وارد آب های ایران شوند، عقب رانده نمی شوند، بلکه توقیف می گردند.

با توجه به این مسئله، به همه مهاجران و کارگران هندی توصیه می شود که تا اطلاع ثانوی از کار کردن بر روی کشتی ها و قایق هایی که ممکن است از امارات عازم ایران شوند خودداری نمایند، زیرا ممکن است موجب بازداشت، زندانی شدن یا حتی به خطر افتادن جان آنها شود. مهاجران هندی همچنین ممکن است تحت پیگرد قانونی مقامات ایرانی قرار گیرند و به جریمه نقدی یا زندان محکوم شوند.
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1396/03/14
واقعابایدآفرین گفت به اقتدارنیروهای دریایی جمهوری اسلامی ایران
Iran, Islamic Republic of
01:23 - 1396/03/15
هندی هارو بندازین بیرون
Iran, Islamic Republic of
01:41 - 1396/03/15
حالا منظور سفیر هند در امارات دقیق چی بوده خدا داند ولی باید حق رو کاملا به ایران داد چون متاسفانه تو خلیج فارس پر است از کشتی های آمریکایی و انگلیسی و فرانسویو دیگر کشورهایی که فقط برای شیطنت تو خلیج فارس هستند پس ایران و نیروی دریایی بحق باید مراقب و توقیف کنه کسایی رو که وارد آب های سرزمینی ما میشه تا کسی نخواد سواستفاده کنه.
Iran, Islamic Republic of
01:50 - 1396/03/15
آبهای سرزمینیه که مستقیما با امنیت کشور در ارتباطه شوخی بردار نیست هر کس به هر بهونه بیاد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج