گلزار در مراسم افطاری به رئیس‌جمهور چه گفت؟
۵۴۶۸۹۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
۶۷۶۲
رضا گلزار در گوش رئیس‌جمهور گفت: امروز ثابت کردید هیچ وقت نمی‌شود یک ایرانی را ترساند!
روزنامه تماشاگران امروز: رضا گلزار در گوش رئیس‌جمهور گفت: امروز ثابت کردید هیچ وقت نمی‌شود یک ایرانی را ترساند!

صبح چهارشنبه ای که گذشت صبحی تلخ و تراژیک بود که در تاریخ ایران ماندگار می شود؛ بامداد چهارشنبه ١٧ خرداد و حادثه تروریستی در مجلس. از صبح همان روز تقریبا همه اهالی هنر از پی حضور در مراسم افطار رئیس جمهور بودند.
 
محمدرضا گلزار در مراسم افطاری به رئیس‌جمهور چه گفت؟

صبح که آن اتفاق تلخ رخ داد،ساختمان وزارت ارشاد پر شد از نیروهای ویژه امنیتی. تک تیراندازانی که بیش از ۵ ساعت از آنجا ساختمان اداری مجلس را هدف قرار داده بودند تا تروریست ها بار دیگر مجال شلیک مستقیم به مردم را نداشته باشند.

ساعت های پر از ترس و دلهره در ارشاد ، این شائبه که افطاری رئیس جمهور لغو شود را داشت تشدید می کرد.

چند ساعت بعد اما رئیس جمهور اعلام کرد تغییری در برنامه اش نمی دهد و می خواهد میزبان هنرمندان باشد. خیلی از اسمی ها و ستاره های هنر آمده بودند و خیلی ها هم شاید دلهره اتفاقات صبح باعث نیامدن شان شده بود. گروهی هم بعدا گفته شد دعوت نبودند.

همه از حوادث تلخ صبح شروع کردند و بعد به حوزه خودشان رسیدند. نماینده خانه سینما از چالش های سینما گفت، نماینده تئاتر با هیجان ازرئیس به عنوان تنها رئیس جمهور تئاتر بین اسم برد. به جای ٣ دقیقه، ۶ دقیقه حرف زد. از چالش ها گفت و از رئیس جمهور خواست تا رئیس جمهور باشد.

نماینده ناشرین از چالش های چاپ و نشر گفت ى بقیه به همچنین. رئیس جمهور هم حرف هایش را زد تا رسید به وقت افطار.

زمان گعده های پای میز غذایی. یکی از مهمترین هایی که سرش را نزدیک صورت رئیس جمهور کرد، کسی نبود غیر از رضا گلزار ، سوپر استار سینمای گیشه ای . کسی که قبل از این دولت به دلیل مشکلاتی که در زندگی شخصی برایش رخ داده بود، فعالیتش به شدت کمرنگ و تقریبا ممنوع شده بود.

گذر زمان و تغییرات محسوس حالا او را دوباره هم به پرده سینما برگردانده، هم شبکه نمایش خانگی و هم استیج موسیقی!

گلزار که سال قبل یکی از پرفروشهای سینما بود، در مجال کوتاه برای گپ زدن با روحانی حرف سینمایی نزد. او را پای میز رئیس دولت بردند، گلزار سرش را نزدیک کرد و بعد از سخنی کوتاه درباره حوادث تلخ تروریستی گفت: راستش تقریبا همه ما فکر می کردیم بعد از حوادث خونین صبح ، مراسم کنسل می شود و شما به دلیل رعایت مسائل امنیتی در یک مکان عمومی حاضر نمی شوید اما وقتی دیدیم شما این شجاعت را داشتید ،ما هم آمدیم. واقعا شما امشب بار دیگر نشان دادید هیچ وقت یک ایرانی را نمی توان تهدید کرد.

رئیس جمهور هم بعد از تعارفات معمول از گلزار تشکر کرد و گفت مردم ایران مردم شجاعی هستند و هنرمندان مان هم همین طور.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1396/03/20
واقعا این جمله بود که به روحانی گفت؟چاپلوسی هم حدی داره
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1396/03/20
عشقه گلزاررر عشقههههه هرچی بگه درسته
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1396/03/20
البته کسی که نیروهای امنیتی اطرافش گرفتن باید این قدر خودخواه باشه
شجاعت در پستو خانه جالبه
Iran, Islamic Republic of
09:09 - 1396/03/21
اینهمم یکجور دلجویی از سینما گران است بجای دلجویی از کسانیکه خون میدهند تا حسن فریدون پزش را بدهد راستی پول خرج شده برای افطاری این آقایان که حتی به روزه داریهم اعتقادی ندارند از جیب بیتالمال است یا از جیب آقای فریدون.
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1396/03/21
از پول بیت المال برای افطار افرادی که بنظرم .... رای دست منیست که از مشاهده خدمات شما به مناطق محروم خواهم داد، برای توسعه و ابادانی کشورم خواهم داد
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1396/03/21
یاحضرت عباس.این اقای گلزار به این حادثه تروریستی میگه حادثه خونین به حادثه های تروریستی تو خارج چی میگه جنگ جهانی؟؟؟دست تمامی نیروهای نظامی وجان برکف درد نکند که همیشه شجاعانه وجان برکف در صحنه حضور دارند
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1396/03/21
راست میگی خونین نبودفقط کشتی گرفتن وبه خوبی وخوشی تموم شد
Iran, Islamic Republic of
06:06 - 1396/03/22
ببینم افطاری هنرمندان بابت تشکر از رایشون نبود ،شاید روحانی میخواسته از خجالتشون در بیاد شاید با پول مردم بدبخت که بعضیاشون نان خالی ندارند بخورن..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج