فروشگاه اپل به تالار عروسی تبدیل شد!
۵۵۱۷۸۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰
۲۱۶۸ 
همین چند وقت پیش عروس و دامادی در کشور سنگاپور تصمیم گرفتند که عکاسی روز عروسی خودشان را در مکانی عجیب انجام دهند. این مکان هم جایی جز فروشگاه اپل نبود. به نظر می‌رسد که داماد از جمله علاقه‌مندان سرسخت محصولات اپل بوده و می‌خواسته روز عروسی هم در میان محصولات شرکت محبوبش باشد.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: همین چند وقت پیش عروس و دامادی در کشور سنگاپور تصمیم گرفتند که عکاسی روز عروسی خودشان را در مکانی عجیب انجام دهند. این مکان هم جایی جز فروشگاه اپل نبود. به نظر می‌رسد که داماد از جمله علاقه‌مندان سرسخت محصولات اپل بوده و می‌خواسته روز عروسی هم در میان محصولات شرکت محبوبش باشد.

 فروشگاه اپل در سنگاپور به تالار عروسی تبدیل شد

البته این اقدام عروس و داماد از پیش مشخص نشده بود. آن‌ها ۳۰ دقیقه قبل از اینکه فروشگاه باز شود با مدیر فروشگاه صحبت می‌کنند و سرانجام ۱۰ دقیقه قبل از باز شدن فروشگاه اجازه پیدا می‌کنند که وارد شوند.

فروشگاه‌های اپل اجازه ندارند که مشتری‌ها را قبل از زمان مشخص شده به داخل راه دهند. اگر زودتر از زمان بازشدن فروشگاه سعی کنید وارد آن شوید، ماموران شما را از محل فروشگاه دور می‌کنند؛ اما از آنجایی که این عروس و داماد برای عکاسی عروسی به این فروشگاه رفته بودند، مردم هم توانستند کمی زودتر وارد فروشگاه اپل در سنگاپور شوند. البته اقدام جالب عروس و داماد هم باعث تعجب و هیجان بسیاری از افراد حاضر در فروشگاه اپل هم شد. حتی خیلی‌ها شروع به خوشحالی کردند. آیا شما دوست دارید مراسم عروسی خودتان را در یک فروشگاه اپل برگزار کنید؟
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1396/03/28
دیوااانه ها!!!! /:
هاهاهاها
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج