خطرناک‌ترین حیوانات ایالات متحده
۵۵۲۳۹۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
۵۴۸۴ 
بسیاری از این‌ها در برابر انسان آرام و خجالتی هستند. اما تعداد زیادی از حیوانات هستند که می‌توانند برای انسان خطرناک باشند.
برترین ها: ایالات متحده زیستگاه طیف گسترده و متنوعی از حیوانات است. بسیاری از این‌ها در برابر انسان آرام و خجالتی هستند. اما تعداد زیادی از حیوانات هستند که می‌توانند برای انسان خطرناک باشند. این حیوانات معمولا برای دفاع از خود حمله می‌کنند، اما همیشه باید در ارتباط با آن‌ها مراقب باشید.

عقرب

عقرب‌ها در جنوب شرقی آمریکا بسیار رایج هستند. آن‌ها انواع گوناگونی دارند، اما خطرناک ترینشان عقرب بارک نام دارد که سمی‌ترین نیش عقرب را دارد و می‌تواند انسان را از پا درآورد.
 
خطرناک ترین حیوانات ایالات متحده 
 

 
عنکبوت‌ها

در این مورد منظور ما دو نژاد خاص عنکبوت است. اولین گروه که مشهورتر نیز هستند عقرب بیوه سیاه است. این عقرب می‌تواند برای انسان مرگبار باشد، اما پادزهر آن به راحتی در دسترس است. عنکبوت منزوی قهوه‌ای نوع دیگر این عنکبوت‌های خطرناک است که نیش آن باعث آسیب و از بین رفتن بافت می‌شود.

خطرناک ترین حیوانات ایالات متحده 
 

 
خرس‌ها‌

می‌خواهیم درباره بزرگترین حیوانات خطرناک صحبت کنیم. خرس‌های گریزلی یکی از وحشی‌ترین خرس‌های باقی مانده هستند که به راحتی می‌توانند استخوان‌های شما را بشکنند و حتی انسان را بکشند. خوشبختانه همه خرس‌های امریکا وحشی نیستند. خرس‌های سیاه اغلب بسیار ترسو هستند و در مقابله با چیزهای بد یا فرار می‌کنند یا از درخت بالا می‌روند.
 
خطرناک ترین حیوانات ایالات متحده 
 

 
تمساح‌ها

تمساح‌ها برای انسان حیوانات خطرناکی به شمار می‌روند. آن‌ها در آب زندگی می‌کنند بااین حال اگر در خشکی هستید هم سعی کنید زیاد به لبه آب نزدیک نشوید. تمساح وقتی طعمه خود را گاز می‌گیرد به سختی به او اجازه فرار می‌دهد. قدرت فک آن‌ها باورنکردنی است.
 
خطرناک ترین حیوانات ایالات متحده 
 

 
کوگار

هیچ حیوانی برای کوهنوردان خطرناک‌تر از گربه وحشی کوگار وجود ندارد. بیشتر اوقات آن‌ها شما را تنها می‌گذارند، اما معمولا حدود یک حمله در سال دارند. بااین حال شما می‌توانید او را کنترل کنید. فقط باید آن‌ها را بترسانید و از حالت تهاجمی خارج کرده و در حالت دفاعی قرار دهید. وقتی کوگار در حالت دفاعی قرار بگیرد فرار می‌کند؛ بنابراین داد بزنید، اگر چیزی در دست دارید به سمت او پرتاب کنید، به چشمانش زل بزنید و او را وادار به فرار کنید.
 
خطرناک ترین حیوانات ایالات متحده 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج