نیکبخت: علی کریمی شهامت به خرج داد
۵۵۸۳۲۴
۱۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
۶۴۹۵ 
علیرضا واحدی‌نیکبخت ستاره سابق پرسپولیس و استقلال معتقد است که علی کریمی با حضور در نفت تهران شهامت به خرج داده است.
ورزش سه: این روزها حسابی سرگرم اداره مدرسه فوتبالش است. او بعد از اینکه در دو فیلم سینمایی بازی کرد، تأکید می‌کند که فعلا خبری از کار جدید نیست و بیشتر روی مدرسه فوتبالش تمرکز کرده است. با نیکبخت درخصوص عملکرد استقلال در فصل نقل و انتقالات و مسائل مختلف دیگر صحبت کردیم که حرف‌های او مثل همیشه جذاب و خواندنی است.
 
درمورد بازگشت پژمان منتظری و مجتبی جباری به استقلال چه صحبتی داری؟

مهم این نیست که استقلال چه نفراتی را به خدمت گرفته است، بلکه مهم اثرگذاری بازیکنان استقلال است و اینکه آنها بتوانند به این تیم کمک کنند. من برای بازیکنان استقلال آرزوی موفقیت دارم.

حالا به نظر تو جباری و پژمان به استقلال کمک می‌کنند؟

جباری به درد استقلال می‌خورد و این تیم پاسوری مثل او را کم داشت. جباری بازیکن باهوشی است و حتی در 20دقیقه هم می‌تواند تأثیر مثبت خودش را بگذارد. پژمان هم تجربیات زیادی دارد و می‌تواند به استقلال کمک کند.

درمورد دیگر خریدهای استقلال چه نظری داری؟

استقلال امسال درمجموع خوب خرید کرد و بازیکنانی که به خدمت گرفت بهتر از بازیکنان پارسال هستند. فقط امیدوارم که این تیم وارد حاشیه نشود.

درمورد پرسپولیس چه نظری داری؟

به نظر من پرسپولیس نیاز زیادی به جذب بازیکن نداشت و چند مهره خوب را به خدمت گرفت. درمجموع استقلال و پرسپولیس امسال بازیکنان خوبی را گرفتند و رقابت اصلی بین این دو تیم است.

از خودت چه خبر؟

من مشغول اداره کردن مدرسه فوتبالم هستم و ترم تابستانی آغاز شده است. از طرفی منتظر شروع کلاس‌های مربیگری A آسیا هستم تا در آن شرکت کنم.

چه زمانی در لیگ برتر مربیگری می‌کنی؟

در زمان خودش به لیگ برتر می‌آیم. از طرفی جا دارد به علی کریمی هم تبریک بگویم که شهامت به خرج داد و هدایت نفت را برعهده گرفت. این تیم از لحاظ بازیکن و همچنین مسائل مالی با مشکلات زیادی مواجه است و علی کریمی هم شجاعت داشت که به نفت رفت.

آیا کریمی به نظر تو ریسک نکرد؟

کریمی همیشه اهل ریسک است و من امیدوارم که او در کارش موفق باشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج